Jump to content

E a mea, deci e cea mai frumoasa !


Replici

Postare recomandată

Am doar jante pe ea, alte modificari nu prea am de gand sa fac.

Vreau in schimb sa vand jantele si sa-mi iau unele pe 16" sau 17" (am si eu o boala cu rotile)

O sa pun si poze ziua in curand... asta nu se vede bine. Avea parca cineva cruise control pe un passat variant. Vreau si eu detalii pls.

in rest, masinuta e de 75cp motorul 1.9 TD AAZ, ABS, 2XAirbag, Servo, inchidere centralizata etc.... nimicuri.

Link către comentariu

extraordinare jantele! si masina, dar jantele...

prefereatele mele!

daca le dai, anunta-ma pls!! pe 15" caut si eu!

Link către comentariu
  • 2 months later...

E faina rau masinuta. imi place mai ales culoarea si jantele OZ, sa o stapanesti sanatos si fara incidente,dupa parerea mea asta e masina de o viata sa tot pleci cu ea in vacante :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

AAZ-ul este Diesel cu injectie mecanica nu electronica.

Totusi daca cititi in partea de sus, unde este regulamentul specific ariei veti observa

In aria "Masina mea" nu este permisa discutarea problemelor tehnice de nici un fel. Eventualele post-uri de natura tehnica vor fi sterse imediat.
Link către comentariu
extraordinare jantele! si masina, dar jantele...

prefereatele mele!

daca le dai, anunta-ma pls!! pe 15" caut si eu!

daca le vrei pe masina din semnatura nu se vor potrivi ca sunt in 4 prezoane, iar la mkIV sunt 5 prezoane

Link către comentariu

Superba masina... deci nu numa cele noi pot arata bine. Pare foarte bine intretinuta si culoarea este bestiala. Sa o folosestri sanatos si sa speram ca si a mea va arata la fel de bine la batranete... :P :D .

Link către comentariu
daca le vrei pe masina din semnatura nu se vor potrivi ca sunt in 4 prezoane, iar la mkIV sunt 5 prezoane

da stiu. am vazut dupa aia ca ale tale sunt in 4. :D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!