Jump to content

Felea Sorin
 Share

Postare recomandată

unde pot repara / restaura o cutie in 5 trepte cod ASP sare din vitezele 2 si 3 la decerelare si din cand in cand mai sare si din viteza a 5 a ultima probabil de la timonerie din cate am inteles. Multumesc   vw t3 1990 7+1 locuri 1,7D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt vreo doua locuri ,unul la SIBIU s unul la TIMISOARA!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai putea fi mai precis unde anume pentru ca sunt hotarat sa ajung acolo cu cutia sa o reconditionez/ rrepar  si ma gandesc sa imi fac o programare

sau sa vorbesc inainte

multumesc mult Booby

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la mine sare din cauza timoneriei

E o bucsa pe teava care vine la nuca de la cutie care daca s-a uzat nu mai sta cum trebuie in nuca. Poate ce ai tu nu e de la cutie.

Verifica timoneria si apoi mergi cu cutia la service

parerea mea :)

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

am fost cu cutia la service  si am gasit uzate cateva piese  mai concret colirul cu nr 19 la vitezele a doua si a treia , sincronul la  treia , si inca o piesa la viteza a cincea pe care incerc sa le caut sa le cumpar

COLIER VITEZA A ii A.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

am gasit piesele necerare in orasul Galati  in doua locuri unde se dezmembreaza sau  sau dezmembrat si exista poze

1 nea Nicu "Joaca" 0758 453 556  , unde daca ii ceri piese de cutie de viteze iti spune ca are doar cutii complete , dara daca te duci si te lasa sa iti cauti piesele ti le vinde

2 0724094923  Ilie il cheama

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!