Jump to content

Coduri piese - Part numbers Golf IV&Bora


rudolf.s
 Share

Postare recomandată

Un cod pentru furtunul care pleaca din baza vasului cu lichid de racire undeva sub motor la golf  4 1,6 FSI BAD?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, ma poate ajuta cineva cu codurile suportilor de motor + dogbone pentru Bora WVWZZZ1JZ3W080717 ? Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc mult!

EDIT: daca sti si codurile pe Lemforder este si mai bine :)

Modificat de andreidumitru
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc MyKe ,un cod pentru conducta egr la acelasi motor?

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara.  Stiti cumva codul de la soclul pt stopul spate stanga la un passat cc din 2009? Acela care contine in mijloc becul de masalier

phpThumb_generated_thumbnail.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stiu ca am intrebat undeva ,dar am facut imprudenta sa nu imi notez si acum nu mai gasesc, asadar ,va rog un cod pt kit ambreiaj la tdi ATD 

serie WVWZZZ1JZ1W369480

multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3C8945257A soclu becuri stop stg pe capota spate

On 9/29/2016 at 9:39 AM, Wily91 said:

WVWZZZ3CZ9E560953 

Multumesc mult

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 10/1/2016 at 6:41 PM, darin said:

stiu ca am intrebat undeva ,dar am facut imprudenta sa nu imi notez si acum nu mai gasesc, asadar ,va rog un cod pt kit ambreiaj la tdi ATD 

serie WVWZZZ1JZ1W369480

multumesc.

Daca vrei fara volant doar cand desfaci ambreajul iti poti da seama ce sa cumperi sistem sachs sau sistem luk (nu sunt compatibile si se pupa doar cu volant montata sachs sau luk).

Daca vrei complet 600 0006 00 luk sau 3000 951 790 sachs.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, ma puteti ajuta si pe mine cu un cod pentru furtunul de apa, cred ca merge la racitorul de gaze. Golf 4 1.9tdi AXR Multumesc:)

furtun_apa.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu, va rog, codurile pentru Sonda Lambda pt GOLF 1.4 AXP, an 2001, cea de la galeria de evacuare si cea de la catalizator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Caut si eu un cod pentru mufa incalzire scaune, partea de mufa de pe scaun, nu cea care e pe cablul care iese din podea. (banuiesc ca e una verde, la fel cum e si cea de pe cablul care iese din podea). Am nevoie pentru scaun dreapta + stanga si pinii aferenti. 

Multumesc anticipat. 

Edit: mai exact, mufa aceasta (scaun stanga, dreapta + pinii necesari): 

conectorscaun.jpg 

 

Last edit: 

Codul mufei pe care o am este 1J0-937-731. Eu am nevoie de cealalta parte. 

Multumesc mult de tot! 

Modificat de Emy D
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 12/10/2015 at 3:51 PM, LucianSb26 said:

Salutare

 

Ma puteti ajuta cu un sfat?

 

Am comandat suportul motor de la cutia de viteze,am vazut ca i se mai spune si ''dogbone''.

Motorul meu este 1.6 16v Cod AZD,an fabricatie 10/2001 (2002 in serie sasiu).

Am comandat tampon firma swag,dar am fost contactat telefonic si a intrebat daca sunt de acord sa imi trimita VAICO.

Swag nu mai aveau pe stoc.

Am fost de acord dar pe ambalajul acestui tampon apare V10-1410  X-REF. 1J0199851R

am cautat acest cod si imi apare ca ar fi pentru masini diesel.

Am sunat sa intreb daca nu cumva sa facut o greseala dar mi sa spus ca dupa seria mea de sasiu apare ca ar fi bun.

Pe vagpart apare doar pentru motoare diesel.

 

 

Multumesc frumos.

 

Scuze...am modificat ceva.... (nu stiam ca o sa apara ca si cand as posta un mesaj nou) nu luati in seama mesajul.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut. caut si eu doua segmente de furtun stergator parbriz (cel mai lung de la sofer A si mai scurt pasager B) de la bifurcatie pana la duze, pt golf IV, 1.4, 16V, an 2000.

111.jpg

222.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2D0955962   furtun 3,8x2,1x1300 mm instalatie spalator fata-spate (parbriz-luneta).

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

te salut Gabi,te rog da-mi si mie codurile de la arcurile care retrag parghia franei de mana la etrieri spate golf 4

WVWZZZ1JZ1W369480

multumesc.

Modificat de darin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!