Jump to content

Coduri piese - Part numbers Golf IV&Bora


rudolf.s
 Share

Postare recomandată

salut,

imi poate spune si mie cineva codul de la:

- suport joja

- Buson umplere ulei

golf 4 / 2000 / 1.9TDI / 85KW

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, as vrea sa va rog daca imi puteti da si mie codurile pentru: capota de golf 4 si amortizorul care tine capota (mi-a zburat cu totul si cu partea care era sudata pe oala chiar..) .

Multumesc...trebuie s ama apuc sa le achizitionez si as vrea sa iau capota de la Porche Buc nord...

VIN / Serie Shasiu: WVWZZZ1JZYB050777

Modificat de alec
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Clapeta acceleratie: VW GOLF, POLO, Seat (1.4 16V) ---> Cod produs: 036 133 062

2ceqclw.png

erkb5t.png

Pret informativ: 159

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, as vrea sa va rog daca imi puteti da si mie codurile pentru: capota de golf 4 si amortizorul care tine capota (mi-a zburat cu totul si cu partea care era sudata pe oala chiar..) .

Multumesc...trebuie s ama apuc sa le achizitionez si as vrea sa iau capota de la Porche Buc nord...

VIN / Serie Shasiu: WVWZZZ1JZYB050777

post-314-1233603106_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Motoras stergator luneta :D Compatibil cu: VW Golf 4 (1998-2006, auch Variant), VW Bora (auch Variant), VW Passat 3BG (2001-2003)

140ls3k.jpg

Cod Produs: 1J6 955 711 G

M-am interesat eu de preturi azi, si este intre 100 si 150 EURO. Exagerat de mult. In Germania am vazut ca e doar 75 Euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut ... ma poate ajuta cineva cu un cod pentru senzorul de la acceleratie pentru masina din semnatura.... :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu acesta cel de la pedala de acceleratie....am ceva probleme cu el si asi vrea sa stiu daca merge reparat sau trebuie neaparat schimbat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut ... ma poate ajuta cineva cu un cod pentru senzorul de la acceleratie pentru masina din semnatura.... :cheers:

post-314-1234370688_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MasinaPoporului

Salutare...am intampinat azi o problema la cumpararea unei piese...SWITCH PEDALA FRANA golf IV TDi, bora TDI....nu mai era bun codul piesei.Tin sa va anunt ca noul cod al SWITCHULUI cu 4 pini pe ORIGINAL este: 1C0 945 511 A (RDW)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dezmembrez ***************, pentru mai multe detali sunati la ********!! :(

Warning

Forumul are definita o sectiune speciala dedicata anunturilor de vanzare/cumparare. Postarea unui anunt de acest gen in orice alta arie se considera abatere si se sanctioneaza cu warning.

Modificat de Marius
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi poate da si mie cineva va rog codul bateriei de acumulatori originala ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inginerul, sper ca iti sunt de ajutor. Atentie si la amperaj :P

Bafta.

post-18905-1235241939_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

IMI POATE SPUNE SI MIE CINEVA CARE ESTE CODUL PT. SENZORUL ESP

MS

Avertisment

Scrierea nejustificata cu majuscule, litere

Modificat de Marius
Te rog sa citesti si sa respecti Regulamentul.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, o intrebare banala -cred, dar totusi....un cod pentru post-37596-1236011623_thumb.jpg daca exista...am nevoie pentru fata si spate partea dreapta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

marius1982.11

Uite frate:

post-34985-1236013460_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi puteti spune si mie va rog un cod pentru stergator spate aero+brat+capac pentru un Golf IV, 20001, AZD, 77kw/105hp, 1.598 cmc, 16v? Am inteles ca se potriveste cel de la Golf V, dar nu gasesc codul in ETKA (cred ca nu caut eu unde trebuie). Am gasit un cod pe ahw-shop, dar in ETKA imi zice ca e invalid (1J09987001), iar pe ahw la specificatii apare ca este pentru Golf 4 Limousine, Golf 4 Variant, Bora Variant. Atasez si o poza sa vedeti:

post-26888-1236082023_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Pe asta nu l-ai gasit?

Va rog sa folositi functia SEARCH din stanga jos a fiecarui topic.! Multumesc!

avcmtf4lu4t0ecpv1kma.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma scuzi, am rasfoit tot topicul, am gasit acel stergator, dar la reperul 4, nu mai este cod si as fi avut nevoie si de capac. Sau daca iau stergator de Golf 4, se potriveste capacul de la vechiul stergator?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

marius1982.11

Marius raule ;) , de ce nu ii spui omului ca se potriveste capacelul vechi, are acelasi cod.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Pt ca nu se potriveste capacul de stergator luneta Golf 4 cu capacul pt stergator luneta de Golf 5.

Am pe masina stergator aero de Golf 5. Capacul de la Golf 4 este metalic, iar cel de stergator aero (Golf 5) este de plastic. :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

marius1982.11

Ei uite, la mine e de plastic si am cel stock neaero . PN din etka pt capacul acela pt golf4 (1J4): 7M3 955 435 01C

WNS: aia e de golf 5

Modificat de marius1982.11
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!