Jump to content

intrebare pentru Mishu'


apunctg
 Share

Postare recomandată

intrebare pentru Mishu' ... ca esti singuru de care stiu eu ca mai sudeaza chestii ...

as avea nevoie de cineva care sa imi sudeze si mie niste gauri in tabla ...

gaurile (de la rugina) se afla la partea din fata in spatele rotilor si am constatat ca pe acolo imi si intra apa in masina cand merg pe ploaie ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la sudura o sa-l rog si eu pe misu... am nevoie sa sudez cricul lateral la motor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vorbit cu ApunctG. Rugina pasaj roata, jos, in zona canalului de caldura- recomandat tabla zincata si nituri popp nu sudura acolo ca ia foc garnit etc etc

Tzepesh- pohteshte. Potzi sa-l scotzi sa-l aduci?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dom mishu, nu am cum deocamdata, o sa te anunt cand voi putea. acum e demontat ghidonul ca sa il montez pe cel nou si nici nu am permis... probabil peste vreo luna!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

mi-ar mai fi de folos niste numere de telefon ... caci caut un mecanic bun sa se uite la masina mea ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tinichigiu ? Si eu caut ...

Daca rezolv eu, dau de stire si cum am rezolvat ... alea-s si problemele mele si trebuie sa le rezolv cit mai repede (si la broscutza si la galbenutza)... e drept, la praguri.

Modificat de tipatescu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mi-ar mai fi de folos niste numere de telefon ... caci caut un mecanic bun sa se uite la masina mea ...

carlig! :icon_thumleft:

Tinichigiu ? Si eu caut ...

Daca rezolv eu, dau de stire si cum am rezolvat ... alea-s si problemele mele si trebuie sa le rezolv cit mai repede (si la broscutza si la galbenutza)... e drept, la praguri.

amicul meu din voluntari - bubu poa' sa confirme maiestria...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Confirm, da' m-a uscat de bani. Indreptarea capotei, a aripii si sudarrea gauroiului din aripa (de la cirligul de dacea) au costa doua bulioane in ianuarie 2005. Calitatea costa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!