Jump to content

Upgrade to Rapid ?!?


ShadoWzZ

Postare recomandată

   Daca nu cumva primesti bani ca faci reclama la Porsche Bucuresti Nord, poti sa dai jos si rama de la numere. Ele stau mai bine cu banda dublu adeziva.

Link către comentariu

@florinpbv Sunt de acord ca schimba mult masina ... sa vedem cum o sa arate maine si cu ornamentul pus la locul lui.

@Ebi nici nu am bagat de seama ca scrie acolo Pbn... dar te asigur ca nu am nici un contract cu ei de reclama ... daca as fi avut as fi postat pozele precum cea de mai jos :)

pbn.thumb.JPG.01fd125c97df673821b8d8cbef500814.JPG

Link către comentariu

Foarte bune toate modificările deja mi se pare o varianta mai buna comparativ cu Octavia. Dacă pui și stopurile fumurii va fi princeless. 

 

Ps: ultima poza postata de tine este FOARTE dura. Dacă e in sensul in care cred :)) 

Link către comentariu

Super tari modificarile ... o schimba total intradevar, astept niste poze cu totul pe ea.. spalata si lucioasa la soare :D

Link către comentariu

Saga micilor upgrade-uri a luat sfarsit. Pana la urma nu am colantat cromul in negru. 

Nu stiu cum ar fi venit cu ea neagra dar cu siguranta nu o mai dau jos pentru ca e chinu' de pe lume asta.

Am facut si debadge complet la spate. Imi place cum a iesit overall treaba.

IMG_4339.JPG

IMG_4340.JPG

IMG_4341.JPG

IMG_4342.JPG

IMG_4344.JPG

IMG_4345.JPG

IMG_4346.JPG

Link către comentariu

Comparand pozele cu grila fara rama si cele finale, dupa gustul meu, ar fi fost ok daca innegreai rama, dar nu e timpul pierdut, in primavara ce'ai mai face? :D

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Am ajuns si anul acesta pe la munte :) si nu plecam fara o amintire ... parbrizul fisurat de o piatra :( 

In rest consum mic, spatiu mare si comportament exemplar pentru ce este.

IMG_4532.JPG

Link către comentariu

Simpatica foc! sunt curios cum se descurcă 1.4TDI pe ea. Eu am un Rapid din 2017 cu 1.6 TDI 115cp si sunt aproape mulțumit. Păcat ca stai in partea cealalta de țară și putem să facem un test drive.

Link către comentariu

Din punct de vedere al dinamicii este f ok motorul daca nu vrei sa faci depasiri in forta la 130-140 kmh. Ce ma deranjeaza pe mine cu adevarat este zgomotoul pe care il face (fiind 3 cilindri). Voi actiona ca atare si voi cauta sa izolez fonic panoul ignifug.

Distanta e prohibitiva intr-adevar ... ne ramane doar sa le vedem in poze :)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Salut !
1. Ma intereseaza si pe mine grila tip fagure  si as vrea sa dau comanda de pe superskoda 
Cum e treaba cu site-ul asta ca n am mai dat comanda pana acum...

2. Am si eu o intrebare pentru cei ce au cotiera din fabrica : Cotiera este incorporata in consola centrala sau este cu totul  ?

 

Link către comentariu

Salutari. Siteul e destul de simplu de folosit. Din ce imi aduc aminte trebuie sa faci plata prin paypal. In afara de chestia asta totul este destul de natural in folosirea lui. Cred ca livrarea dureaza vreo 2 saptamani.

Cotiera nu cred ca o poti pune doar pe ea. Trebuie si partea de consola cred.

Link către comentariu
  • 1 year later...
  • 4 years later...
  • R_a_z_v_a_n a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!