Jump to content

Masina mea


GaLaNtE

Postare recomandată

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GaLaNtE

    16

  • Ice_2k

    5

  • TIR

    5

  • Alextz

    4

Top Posters In This Topic

Da pai aia e... ideea... Parca ar fi dacie cu emblema de bmw :frigbaitata:

gresit.mai nou prin ploiesti circula cateva dacii cu emblema vw.ce aspiratii au unii!!!

si eu zic ca i-ar sta mai bine fara r32.

chiar nu pot sa-i inteleg pe unii. :icon_thumright: mai era la tuning days o octavia 2 cu emblemele skoda si modelul date jos,in schimb baiatul isi pusese dsg si alte cateva dotari ale masini.de prost gust.grandomani

Link către comentariu
  • Administrator

tibi, in general grilele fara embleme arata mai bine... cat despre motorizare, multi aleg sa mearga fara, chestia asta dand un spate mai "curat"... daca DSG-ul duce la grandomanie, count me in! :icon_thumright: (desi nu-s fan)

Link către comentariu

Aplicarea (sau nu) a inscriptiilor cu modelul si motorizarea la iesirea masinii din fabrica este optionala. Pe masina din semnatura primul proprietar (din Germania) nu le-a vrut. :icon_thumright:

Dar eu ma simt foarte bine asa :frigbaitata:

Link către comentariu

ati inteles gresit.respectia o2 avea scoase/dezlipite emblemele de serie si erau puse altele :dsg,abt , atat in exterior cat si in interior.

si eu am dat jos de pe masina "golf" si "tdi",deci sunt pt asta dar nu sa-mi pun eu altele.daca tipul isi pune r32, imi caut si eu literele si din "golf" &"tdi"

il fac "gti" :P

la asta ma refeream

tibi, in general grilele fara embleme arata mai bine... cat despre motorizare, multi aleg sa mearga fara, chestia asta dand un spate mai "curat"... daca DSG-ul duce la grandomanie, count me in! :) (desi nu-s fan)

il aplici pe hayon si pe bord ca sa vada tot chioru/prostu ca ai tu dsg si multe alte chestii.stii genu de dat mare la romani.

dar gata ca ne-am cam abatut de la subiect.

bafta la proiectul "r32"

Modificat de tibi22
Link către comentariu
  • Administrator

:) :P :P

vina mea... intradevar ce spui tu este cam nasol dpdv al respectivei...

curiozitate OT: barem era motorina O2 in discutie...?

Link către comentariu

Cred ca nu s-a inteles din moment ce inca se mai discuta tema asta. Pe spate nu mai este nici o inscriptionare , iar pe fata nu am cum sa dau jos emblema cu r32 ca face parte din bara si ar trebui sa o rup la propriu.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!