Jump to content

Golf 7 HL 1.4TSI DSG7


Silviu_7

Postare recomandată

Jantele sunt acestea. Eu le-am luat de la reprezentanta. Nu stiu daca pretul mai este de actualitate avand in vedere ca le am din 2015. Sunt cu specificatie oem de Golf. 

Link către comentariu

În sfârșit i-ai facut topic.

După cum ziceam, arată foarte bine cu stopurile si arcurile alea.

Cred ca printre cele mai frumoase golfuri highline si cu puțini km de pe forum.

Modificat de RzzV
Link către comentariu

Frumoasa foc si modificari de bun simt, sa o stapanesti cu plăcere!

Îmi poti spune te rog ce dimensiune in mm ai luat becurile cu led ptr oglinda machiaj? Mersi anticipat!

Link către comentariu

Multumesc. 

Este schimbata lampa cu totul cu una cu led. Daca esti interesat o pot demonta sa vad codul ei. 

Link către comentariu

Da, ar fi si asta o varianta. Fa-i si o poza te rog ca sunt curios cum vine lampa cu led.

Multumesc frumos!

Link către comentariu

5F0 947 109 C Y20 - este codul pentru lampa cu led de la oglinda. Este cu cod de culoare pentru plafonul gri, cel standard la HL.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Un mic update despre masina. 

A primit un nou set de ambreiaje in DSG7 la 41750km. Setul precedent a rezistat sub 15k km :(

Link către comentariu

Sa tot mergi prin Bucuresti cu DSG7, in 40k km 2 schimburi de ambreiaje..noroc ca se schimba pe garantie :)

Link către comentariu
  • Aerofan a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!