Jump to content

Capac access stopuri haion Passat Variant B7


lucienescu
 Share

Postare recomandată

Salut, ma poate ajuta cineva cu codurile si o poza a capacelor de acces la stopuri de pe capitonajul haionului pentru un Passat Variant B7 an 2012?

multumesc frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 03/12/2016 at 7:35 AM, lucienescu said:

Salut, ma poate ajuta cineva cu codurile si o poza a capacelor de acces la stopuri de pe capitonajul haionului pentru un Passat Variant B7 an 2012?

multumesc frumos

Da-mi pe privat o adresa ceva sa iti trimit poze, ca nu le poate adauga aici din cauza marimii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3C9 867 747 9B9 - culoare neagra;

3C9 867 747 3G4 - culoare maro;

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3C9 867 748 (R/dreapta) si 3C9 867 747 (L/stanga). Asa scrie, masina este 07.2012 2,0 variant. Interiorul este negru.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Cum se face accesul pentru schimbarea becurilor pe frana  ? Exista o usita in capitonaj dar pare prea mica , se vad doar firele si o mufa , dar ca sa ajungi la becuri nu -mi dau seama cum se face.Se desface cumva tot stopul ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!