Jump to content

Service-uri in Cluj-Napoca


flo
 Share

Postare recomandată

Stau in zona hajdeu.

Tre sa imi schimb intinzatorul la cureaua de la alternator si imi curge putin de antigel pe la furtun(cred ca sa slabit ceva garnitura)

Ma poate ajuta cineva. Cam cat ar putea fi manopera?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uite linga tine pe linga YMy iti recomand si

-Mega Autotehnica Gabi

Service auto

Nr tel: 0744.638.596

sau 0744.695.085

Str. Ciprian Porumbescu Nr. 21

Orar: L-V 9-17 (dar ii gasesti si pana pe la 18:30)

Modificat de flotouran95
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oare baietii care montau alarme (in spate la Lukoil de la Real) mai lucreaza? A mai fost careva pe la ei? Ei stiu ca erau buni pe partea eletrica + montaje briz-briz-uri...?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bujulache uite aici

Radu. (0744) 970 124

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am fost in 2011 prin vara la Radu sa-mi montez senzori de parcare la fosta masina. Am cumparat niste senzori marca Storm parca, de la el. Am fost multumit atat de senzori cat si de montajul facut. Nu am avut nici o problema cu senzorii pana am vandut masina, in 2012. Recomand.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu tot la ei am montat inchiderea pe cheie dar nu la Radu ca nu a raspuns la telefon,ci la 'Sully dar am fost multumit!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da tin minte si eu cand am montat ca am tot sunat da foarte greu a raspuns...da oricum am fost foarte multumit de ei!!!

Vroiam sa va intreb cei care ati fost la Ymy cat v-a costat o revizie?

Eu de ex am fost la Auto LKM si m-a costat 80 ron (schimbat cele 4 filtre + ulei )

Poate ca ar fi mai util pe acest topic sa si postam preturi ...asa ne mai putem si orienta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ymy are si magazin de piese auto. Daca cumperi de la el uleiul si filtrele, manopera este gratuita. Daca duci tu piesele, manopera te costa 50 RON.

Alte preturi tot de la Ymy:

- manopera schimb lichid de frana 70 RON

- manopera schimb kit distributie 200 RON

Modificat de gh3pard
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

+ 1 pentru Iulian in manastur, am montat la el tempomat si modul Bluetooth OEM. Urmeaza si volan cu comenzi. Lucreaza ca la carte, la 4 ace. Va recomand cu mare incredere.

Modificat de mede
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe Iulian (tzaga) il recomand si eu cu toata caldura. Mie mi-a inlocuit RCD310 cu RCD510, a inlocuit antena clasica de tip "bat"cu una shark fin OEM, mi-a montat lumina in torpedou, a inlocuit butoanele normale cu unele care au marginea cromata (la fel cu cele de pe Golf 6 HL), mi-a montat a doua lumina in portbagaj si lumini de avertizare in usi (fata/spate), toata lucrarea a fost extrem de atent facuta si arata de parca asa a iesit din fabrica.

Un om de nota 10 :icon_thumleft:

Cand revin in tara, mai urmeaza sa-mi montez bricheta de 12V in portbagaj si gata cu modificarile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Recomand pe Iulian (tzaga) . Am fost la el si a rezolvat tot. Va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare, un service rapid care rezolva rapid si ieftin schimbarea unor becuri(gen pozitie fata sofer , faza scurta) ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dute pe sobarilor ori la Radu ori la Sorin

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai bine le schimbi tu, sunt topic-uri dedicate.

Dupa ce le schimbi o data sa vezi cum sta treaba vei fi cel mai rapid, cat pierzi pe drum pana la service ai si rezolvat.

Bineinteles daca iti place sa mai mesteresti un pic, nu este deloc complicat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog o recomandare de service pentru o evaluare completa Golf second hand. (tester, inspectie vizuala, mecanica, etc.)

Programarea as vrea s-o fac pentru maine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

baniesc ca vrei sa o iei din piata masina............vis a vis este un service care face asta ....au aparatura super acolo inclusiv dyno

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le Banner ai dreptate asa ar fi cel mai rapid si eficient , insa am incercat de multe ori da nu am reusit :dry: ... ceva imi scapa...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le facem la intilnite atunci daca mai poti circula pina atunci hehe

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hai bujulache la mine si te invat eu cum s le schimbi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi baieti, o sa vin fie la intalnire fie la tine iuliane ca deja nu se mai poate ... trebuie sa se prinda ceva de mine:D...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da Bujulache tre sa sa se prinda ca de nu te trecem pe Dacia hhee

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie cineva o vulcanizare serioasa care poate indrepta (rol-ui/corecta) jante de tabla?

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!