Jump to content

Angel Eyes


cipos
 Share

Postare recomandată

Are un amic de vanzare 4 inele originale aduse de el personal din Germania...maine le fac si poze si vroia sa le vanda 250Ron...daca este cineva interesat fac poze maine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cipos

    25

  • Ice_2k

    7

  • HID

    7

  • Ionutz82

    4

Top Posters In This Topic

Nu m'am intalnit inca amicul meu sa facem poze..insa mi'a dat linkul de unde le'a luat Angel Eyes o sa revin si cu poze reale in cel mai scurt timp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca sunt albastre ca cele din poze le-as vre eu, acuma sa vedem si pize, a si inca ceva vin doar angel eyesurile sau cu tot cu faruri?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acestea sunt ...imi cer scuze de calitatea pozelor sunt facute cu telefonul.Sunt cele 4 inele cu o banda gen dublu adeziva pe o parte si transparente pe cealalta parte...un 4 fire cu 2 leduri la capat care se fixeaza exact intre cele doua "rupturi"

Modificat de Ionutz82
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

baga si tu o poza cu ele aprinse sa vedem intensitatea, dispersia luminii cum se realizeaza, etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

vreau si eu o pereche

vyo_emy@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acuma poti sa mai astepti un pic, deoarece dupa 1 august i-mi pun niste angel eyes neon si ai sa vezi rezultatele :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Eu raman la parerea mea : TERMINATZI CU PROSTIUTZELE astea........angel eyes au fost fabricate pentru BMW si vor arata bine numai pe un BMW.....nu va mai chinuitzi VW degeaba...si lasatzi-le asa cum sunt ele mai frumoase :blink: :nono:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

-ZZ- ... exact asta vroiam sa intreb si eu. De ce va chinuiti masinile sa arate ca un BMW? Arata bine farurile astea nimic de zis si ati facut o munca grozava dar e vorba si de identitatea masinii. Eu mi-am luat Audi pt ca imi place marca asta mai mult decat BMW-ul. Daca vroiam BMW imi luam unul. Nu ma apuc sa pun acum "angel-eyes" ca sa o fac sa semene cu altceva. Iar daca o faci sa arate ca un BMW, oricum nu o sa mearga ca unul... ma refer la masini standard nu tunate. Am tot respectul pentru ambele marci dar BMW-ul este prin definitie mai sportiv (chiar daca mie imi place Audi mai mult). Exista si alte genuri de faruri ce se pot monta pe VW si Audi. Ce am vazut in Germania m-a imbolnavit. Trebuie doar sa cauti si vei gasi ceva special...acum toata lumea isi pune "angel-eyes".

P.S. si e valabila si chestia cu POLITIA. Conf. legii, nu ai voie sa pui pe masina alte lumini/indicatoare luminoase decat cele din dotarea masinii sau care sunt facute pt masina respectiva. Am aflat si eu surprins, cand am vrut sa imi pun neoane sub masina. Poti ramane fara talon pentru asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu ramai fara talon deorece nu incomodeaza cu nimic la luminozitatea oferita de far, mai citeste un pic legea :D iar daca vreau sa-mi pun angel eyesuri e fix probelma mea,daca mie imi place aspectul oferit de ele e iar problema mea, k? eu unul nu vreau sa-mi fac masina cu aspect de bmw, eu vreu sa o fac sa arte bine, de exemplu la inceput xenoanele erau numai pe o marca de masini adica acuma daca toata lumea are xenon inseamna ca au copiata acea marca?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

a cam trecut 1 august.... le-ai pus? daca da baga poze cu pasii.. si cam cat te-a costat ...

Modificat de ratonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu inca.. le astept pe luni asa am promisiunea si sper sa le si pun... costuri, ceva de genul 60 de euro numai stiu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu raman la parerea mea : TERMINATZI CU PROSTIUTZELE astea........angel eyes au fost fabricate pentru BMW si vor arata bine numai pe un BMW.....nu va mai chinuitzi VW degeaba...si lasatzi-le asa cum sunt ele mai frumoase :) :)

Eu unul zic ca tuning inseamna sa strangi pe masina ta ce iti place in lumea masinilor.da ai dreptate, BMW a aparut primul pe piatza cu engel eyes, dar vin bine pe orice masina le-am vazut...

Si acum sigur as vrea sa rup gura targului cu usi Lambo style pe passatul meu, cu un Wide Body ca la Merc GTR sau masinile de curse, cu Engel Eyes k la BMW..as pune pe passatul meu jantele de S8 ... si lista poate continua...si mai bine, imi plac la nebunie sprancenele farurilor de pe ultimul tip de BMW seria 5..si sa fiu sincer le-ai vedea la mine pe masina daca as putea...

Eu consider ca atata timp cat se cheama tuning si da bine...de ce sa nu te chinui..mai ales cand infrunti(cu succes) niste preturi destul de mari pe care le-ai plati pe unele gata facute.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai bine niste faruri,stopuri sau altele cu totul de la hella....facute special pentru fiecare masina in parte......ma repet pentru cei nedocumentatzi inca...angel-eyes a fost creat de catre inginerii bmw pentru masinile lor si pentru farurile respective....diverse firme de tuning au preluat ideea si au impartit-o pe toate masinile....dar nu pentru fiecare in parte :D ....in fine gusturile nu se discuta....fiecare cu pasarica lui... :D ....si xenonul este o tehnologie noua folosita pentru automobile....angel eyes este un accesoriu mai mult :study: ....asa ca nu prea merge comparatzia asta ;)

nu luatzi niciodata parerile in nume personal.....pentru asta exista forumul..... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cineva a creat prima oara jantele de aliaj... cineva a creat prima oara farurile cu sticla clara.... cineva a creat prima oara angel-eyes... mai continui?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ca sa numai vb de "lexus lights".....

O.T.din cate stiu eu (posibil sa gresesc) pe G IV sau pus faruri cu sticla clara prima data

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

azi miau ajuns si inelele, dar nu am timp sa le montez...am facut 2 poze si deja ma gandesc cum vor arata pe masina :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata, le-am montat, pozele vb de la sine :(

Modificat de cipos
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cred si eu.. am fost oprit in trafic de 3 ori de oameni care au passaturi.. deh vor si ei...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cunosc :) Saptamana trecuta m-a oprit chiar si-un Logan :) (zicea ca are si el un golf acasa...)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Datorita lui HID am si eu angel eyes . Inca nu ma oprit nimeni pe strada :D

Cam asa arata:

Modificat de chris
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tot de la el le-am luat si eu :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ice__2k am si io o intrebare... mi-am luat xenon pt golf de la silviu 80 WOW acuma a vandut masina si nu stiu daca pot sa pun si io angel-eyes pe ele...daca se poate dami si mie un mesaj cum as putea sa o fac da sa fie klumea facut .... ms mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca nu ma insel cele de la WOW erau Valeo, la care nu se poate dezlipi sticla de far... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!