Jump to content

Skoda Felicia


Ionutz82

Postare recomandată

Este o Skoda Felicia 1,6mpi fabricata in 1999 cu 123.000km la bord nu are "gadget'uri" de ultima ora sau dotari care sunt necesare in ziua de azi ...dar este a mea si o ingrijesc cum pot momentan nu am schimbat decat toba finala cu una Borla , Jantele cu altele noi cu anvelope de vara Rial LeMans si in rest multe piese pe partea mecanica ...am foarte multe "proiecte" pentru ea ...sa vad ce o sa mai reusesc sa mai fac la ea

skoda148ti.th.jpg skoda173sd.th.jpg imag00188tn.th.jpg imag00176wt1.th.jpg

2603200637op.th.jpg poza185ya.th.jpg poza148ol.th.jpg poza127us.th.jpg

Link către comentariu

Spor la lucru in continuare. Nu imi place cum da cu aparatoarele de noroi si locul vechi de la toba de esepament :P

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Aparatoarele de noroi + decupatura pt esapament vor disparea cand o sa termin de facut barile momentan lucrez la un eleron..intre timp am mai cumparat diverse..sper in maxim 3 saptamani sa fie gata de vopsit barile pragurile si eleronul

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!