Jump to content

MY update


75NOR
 Share

Postare recomandată

@kpk1 - Daca urmareai evenimentul de lansare vedeai ca se vorbeste de varianta electrica si nu superb 4 ...

Modificat de h0m3b0y
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

... care se numeste iV si de aici confuzia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Indiferent de situatie folosirea versiunii IV e o inducere in eroare intentionata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

S-a lansat in configuratorul importatorului Superbul 3 FL. Din ce am rasfoit pe acolo, preturi mai mari si la break varianta Scout care era o mare lipsa la S3 nonFL. Am configurat un pic ceva pe gustul meu ... si m-am apropiat de 50 de mii de euro. Bang!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Superb Scout este intr-adevar foarte scump. Probabil pentru ca nisa pe care sta este cam lipsita de concurenti. Practic ai un Golf R pus la ingrasat. Cred ca mai interesant va fi Superbul Hibrid. Pe configuratorul din Cehia are cam acelasi pret ca varianta Diesel de 190 CP FWD. Asta inseamna ca la noi poate ajunge la sub 30k daca se scade Voucherul Rabla PHEV.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 9/17/2019 at 10:05 AM, vdragos said:

S-a lansat in configuratorul importatorului Superbul 3 FL. Din ce am rasfoit pe acolo, preturi mai mari si la break varianta Scout care era o mare lipsa la S3 nonFL. Am configurat un pic ceva pe gustul meu ... si m-am apropiat de 50 de mii de euro. Bang!

La banii astia iei Passat Alltrack.

Skoda a devenit nesimtit de scumpa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si isi tine pretul extrem de bine. Cand imi cautam masina, Superbul SH era mai scump ca Passatul :lol: 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Cineva in UK a constat acelasi lucru, Passatul SH era considerabil mai ieftin ca Superbul SH - aproximativ aceiasi ani, km, dotari

Inseamna ca am facut o alegere de piata buna si mai ales ca FL e si mai scump.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salut! Exista facelift asa, doar fata....iar in spate fara banda cromata?

model2.jpg

model3.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

M-am lămurit. Există, în funcție de zonă și de varianta de echipare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!