Jump to content

Audi S5 B8.5


Ice_2k

Postare recomandată

lambda_dryver

Mda... Minunata bijuterie! Se pare ca a ajuns pe mâinile cui trebuie. Multi km si multă distracție la volanul ei îți doresc! :D

Link către comentariu

Felicitari ,Because only Milk and Juice came in 2 liters , Fulie + evacuare + Soft ( nu pot spune la cine , nu de alta dar se va considerea reclama asupra acelui tuner ) masina face 500 hp :evil:

Link către comentariu

Foarte misto masina, sa o stapanesti sanatos!

O intrebare: ce culoare e? Suzuka Grey cumva? Nu reusesc sa imi dau seama din poze :)

Modificat de Edy E
Link către comentariu

Felicitari pentru noua achizitie! :) Arata superb! 

Link către comentariu
1 hour ago, Edy E said:

Foarte misto masina, sa o stapanesti sanatos!

O intrebare: ce culoare e? Suzuka Grey cumva? Nu reusesc sa imi dau seama din poze :)

E alba, nu stiu denumirea exacta dar sigur nu contine "grey" :) E albul ala rece de la Audi.

Stie cineva pt ce e mufa asta?

Photo 29.03.2016, 15 11 59.jpg

Link către comentariu

ah, deci pot lua cablu cu mufa de casti si sa bage muzica de pe telefon?

Link către comentariu

Interesant, thanks :) Ce-i drept avand streaming de muzica prin BT nu prea are rost mufa. Presupun ca nu poti baga si video pe-acolo, nu?

Link către comentariu

Superba inlocuitoarea! Sa o stapanesti sanatos! Lucrezi in zona in care ai facut pozele? Daca da, sa te astepti la poze de cate ori o vad! ^_^

Link către comentariu

Nu pot sa zic decat WOW! :D

 

Arata intr-un mare fel cu jantele alea pe 20". Ma bucura mult ca se inmultesc pe aici a5/s5. 

Multa bafta cu ea in continuare, mai asteptam poze!!

Link către comentariu

Felicitari pt achizitie si sa te incante multi km deacum inainte. Ca o curiozitate, care e diferenta de greutate fata de fosta? Ma gandesc ca trebuie sa fie o dif rezonabila, poate si o distributie mai buna a maselor, astfel incat sa fie un woww fata de fosta motorizare, care in cifre era extrem de aproape, chiar mai potenta daca ne gandim la cuplu decat actuala.

Link către comentariu

Din talon pare sa fie mai grea decat fosta (cu vreo 150kg). La senzatia wow probabil contribuie si cutia, in principiu niciodata nu accelerezi de la 2000rpm, mereu cand o calci retrogradeaza si pleaca de sus din ture. Voi incerca pe manual sa o calc de la ture joase ca sa pot face o comparatie cat mai corecta, dar peste cateva zile, momentan nu circul cu ea ca n-am casco inca.

Link către comentariu

Clar setarile sunt diferite fata de un diesel. Pana la urma conteaza senzatia :)

Link către comentariu

da, domle! finally, ai sarit si tu in curtea care trebuie!! sa o stapanesti sanatos.

zi-mi ca nu ai luat-o din Ploiesti :) are si un amic ceva identic si tare sunt curios cum se aude ca nu am apucat sa o vad.

Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu

ia sa vedem daca te mai intorci la diesel dupa asta :D 

cum ti se pare cuplu fata de 3.0tdi?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!