Jump to content

Audi S5 B8.5


Ice_2k

Postare recomandată

Fac zgomot mai mult cele striate/perforate fata de cele plane !

Link către comentariu

Pai doar din masina conteaza ca nu ma interesa cum aud altii de afara :)) Nu te crampona de asta totusi, la cat de bine antifonat e Audi, nu cred sa fie ceva foarte deranjant !

Link către comentariu

mda, cred ca raman la pline in cazul asta :(

 

e de genul asta? 

 

Link către comentariu

In film se aude prea "pe bass" din cauza microfonului de 2 lei din acea action camera. La mine pe Ap Racing se aude destul de atenuat fata de filmul ala !

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
the_punkreas2003

Asa zice si fi-miu la 2 ani jumate. "Masina tata Audi" :))) Toate Audi-urile din lume sunt ale mele :)))

Link către comentariu

Sa vezi mai incolo cand o sa te bata la cap sa-i dai talpa. "Tine-o tot asa tatiii!!!"

Link către comentariu
12 hours ago, the_punkreas2003 said:

Asa zice si fi-miu la 2 ani jumate. "Masina tata Audi" :))) Toate Audi-urile din lume sunt ale mele :)))

Lol, si la noi tot 2 jumate dar la mine Audi e unul singur :))) "vum-vum Audi". Toate celelalte sunt "titi Audi" :P

 

15 minutes ago, Johnny Bravo said:

Sa vezi mai incolo cand o sa te bata la cap sa-i dai talpa. "Tine-o tot asa tatiii!!!"

Deja face asta, cand ne apropiem de un pasaj incepe sa strige la mine "vum-vum-vum-vum" :)) 

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu

Erai in plin kick down sau era incarcata masina de s-a ridicat asa ? :))

Link către comentariu

A venit si footrest-ul care nu mi-e clar de ce nu era acolo din fabrica... pare ciudat sa comand "footrest de S5" pentru un S5 :)) 

 

image.jpeg

image.jpeg

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu

Probabil si celelalte pedale au fost instale dupa.. Am vazut S5 cu toate pedalele "stock".

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Foarte misto butonul "rosu", ar fi fost si mai misto daca avea si capacel din ala de plastic deasupra pe care trebuia sa-l ridici ca sa poti apasa butonul, ca la avioane :) , pentru un "avion" de sosea.

Link către comentariu

da, era cool :D am vazut ca ideea asta au pastrat-o pentru Lambo

Link către comentariu

Doar pentru ca esti pe drum nu inseamna ca tre' sa ratezi calificarile :P

image.jpeg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!