Jump to content

Maneta faza lunga


iobau998
 Share

Postare recomandată

Buna seara. Are cineva idee daca pe cc pana in 2011 inclusiv exista maneta de faza lunga pe impuls? Nu gasesc nicaieri aceasta specificatie la codul de piesa.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toate sunt pe impuls, nu ? ...sau poate nu am inteles la ce te referi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adica cand dau faza lunga (nu blitz) sa imi revina maneta la loc, nu sa ramana acolo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai asa lucreaza...nu stiu cum e la iobau....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La mine, imping maneta in spate, se aprinde faza lunga, maneta ramane acolo, nu revine. Daca sting faza lunga trag maneta inapoi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

21 minutes ago, F l o r i n said:

La ce masina, ce an 

21 minutes ago, F l o r i n said:

La ce masina, ce an ?

Passat cc 2009 cu cruise control (nu acc)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Faza lunga pe impuls? Te referi cumva la Flash cu faza lunga? Daca da, nu impinge de maneta, trage spre tine si dai flash astfel ...:banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred ca la flash se refera, ci la comutare faza lunga - dar e tot pe impuls si asta....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, nu la flash ma refer.

ci cand aprinzi faza lunga sa se comporte exact ca la flash (adica sa vina inapoi imediat).

 

Al Bundy, (in limita timpului disponibil) poti sa ma ajuti cu un cod de produs pt ansamblul de manete care sa aiba si distronic si sa fie si faza lunga asa pe impuls? (parca era si buton de lane assist on/off in capul de stergatoare) nu prea ma pricep la etka si nu stiu ce sa aleg

multumesc

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Butonul pentru Assistants este in capul manetei de semnalizare/faza lunga si iti comuta automat in mediul de unde poti active/dezactiva Side-Front-Lane Assist si altele. Da, dupa 2010 (pe a mea este) maneta este cu impuls si pentru comutarea fazei lungi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si manetele dupa 2010....sau montat si pe 2011...de care intreba colegul nostru.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!