Jump to content

Va rog ajutor sigurante Polo 1.2


Mr VW
 Share

Postare recomandată

Am mare nevoie de ajutorul celor de au modelul de 1.2 cu ac ,sa se uite sa imi spuna si mie ce valori au primele doua sigurante din dreapta din poza. Asa le-am gasit la mine si trebuie neaprat sa le schimb dar nu stiu nici valorile originale si nici de unde sa le cumpar. Multumesc. 

 

ps. stiti si de ce sunt ?!

IMAG3282.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incearca la reprezentanta.

Nu cred ca te costa foarte mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ideea este ca nu am decat la 40 km de mine ,dar  ma intereseaza valorile lor. multumesc

Modificat de Mr VW
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Faptul ca ai o problema nu iti da dreptul sa ignori Regulamentul forumului.
Daca ai fi cautat putin, si ai fi dat dovada de un MINIM bun simt pentru munca administratorilor de a pastra forumul organizat, ai fi gasit ACEST topic, unde se discuta exact problema ta. Insa mno, a fost mai simplu sa deschidem un nou topic, sa facem varza aria Polo si sa nu mai inteleaga nimeni ce si unde sa caute...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Vizitator a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!