Jump to content

Comenzi audio volan


Bogdan_sl

Postare recomandată

Salutare, 

Sunt nou pe forum si este posibil sa nu fi selectat sectiunea corespunzatoare problemei cu care ma confrunt. In cazul in care nu este ok rog un moderator sa mute topicul.

De aproximativ o saptamana mi-am achizitionat un VW Jetta. Comenzile de pe volan aferente sistemului audio nu functioneaza corespunzator.Spre exemplu daca apas pe botonul de vol+ melodia o ia de la capat sau daca apas pe butonul "next track" (sageata spre stanga) scade intensitatea volumului. Mentionez ca am navigatie RNS310.

Care ar fi solutia pentru aceasta problema?

Multumesc anticipat!

Modificat de Bogdan_sl
Link către comentariu

Nu stiu cum se efectueaza o astfel de scanare.Va pot suna pe nr. de tel de pe profilul dvs?

Link către comentariu
  • Administrator

Faptul ca esti nou inscris nu iarta nerespectarile de regulament. Aceasta este o arie de prezentare a masinii, nu una tehnica.

Citeste Regulamentul si foloseste Search-ul inainte de deschiderea unui topic nou.

topic-uri ajutatoare

INCHIS!

Link către comentariu
  • Dudu a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!