Jump to content

VW PASSAT 1.9 TDI - my car


mircea dudu

Postare recomandată

My car:

Vw Passat 1.9 TDI - 11-2003

Engine: 96 KW - 131 CP - 6 viteze manual

Siguranta: 8 airbags, ABS, ESP, ASR

Dotari: Scaune incalzite, full electric, scaune ajustabile inaltime, Luneta + Parbriz + oglinzi incalzite, Duze apa incalzite in functie de temperatura exterioara, lumini + stergatoare automate, tempomat, computer bord, climatronic, telefon Nokia.

Exterior: Jante Aluett 17" - anvelope 225 / 45 - R17

__________

front.jpg

diagonala.jpg

car_back.jpg

back1.jpg

jante.jpg

inside_bord.jpg

inside_central_view.jpg

iinside_phone.jpg

ghear.jpg

Urmeaza sa ii pun un MFD Navi + color , si farurile cu xenon originale de passat, eventual mai pe la vara poate sa ii schimb tapiteria cu una din piele crem ...

Modificat de mircea dudu
Link către comentariu

Mi se pare mie sau sensul de rotatie la anvelope ii invers fata de cum ar trebui?Din poze asa se vede.Daca ma insel scuze.

Link către comentariu

Parca se si vede sageata in poza3 si indica in sensul celalalt.

btw, bine ai venit! :P

Link către comentariu

nu . sunt puse aiurea, ca le-a montat in graba. Astazi merg sa le pun cum trebuie.

Link către comentariu

:) Vreau si eu inca o poza cu telefonul-din fata , cu o vedere mai de ansamblu, asta daca vrei/se poate . Ca pe pasaturi am vazut mai rar, in general pe audi a4 sau a6 am vazut.

E pus de tine sau asa e luata masina? Il folosesti? :P

In rest nu am cuvinte :P

Sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara probleme.

Link către comentariu

Multumesc.

Telefonul - asa a venit masina. Merge si il folosesc, este f misto - in cazul in care de ex suna cineva se inchide toata muzica iar de auzit cica ma aude f bine persoana din cealalta parte.

car_inside_phone1.jpg

car_inside_phone2.jpg

Link către comentariu

:( Multumesc pt poze..dar daca mai iti pun cateva intrebari pe aici legat de telefon , ca sa nu mai deschid alt topic , e cu suparare ? :D

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina...dar jantele... brr... ce usor se sterg ele de bordura.. cred ca trebuie sa fii tot cu ochii in 4

:(

Link către comentariu
;) Multumesc pt poze..dar daca mai iti pun cateva intrebari pe aici legat de telefon , ca sa nu mai deschid alt topic , e cu suparare ? :P

Cel mai bine folosesti PM ;)

Link către comentariu

cu bordura e de belea. sunt f atent pentru ca jantele au curbura iesita in afara de ~ 1.5 - 2 cm ... deci e cam de belea ... pacat ca nu prea e unde merge cu drumurile noastre :) in oras merg cu 30 - 40 si chiar mai jos .. e cam enervant da na ...

Link către comentariu
  • 3 months later...

Superba!

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!

Link către comentariu

Mai mult ca sigur 2004.

Felicitari pentru masina, si la cati mai multi km fara evenimente.

Modificat de TDiFan
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!