Jump to content

Sharan II


3fredi
 Share

Postare recomandată

Salutare ! Sunt proprietar de sharan 7n, 140 cp, dsg de  circa o luna intrucat s-a marit familia ! Am trecut de la A4 b6 si a fost un salt mare, daca nu la toate capitolele, cel putin la spatiu interior si accesorii este f mare pt mine ! Nu am avut probleme pana acum (fabricatie 2014) ! Doar adblue, dar s a rezolvat la peco ! Am unele "dileme" in legatura cu achizitionarea unei rezerve slim (pentru back up) si anume, ce dimensiune trebuie sa iau, tinand cont ca rotile sunt 225 50 r17 !!! De asemenea, o recomandare pt kit ul antipana intrucat, am luat masina fara asa ceva !!! ;)

Sa auzim numai de bine !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Bine ai venit in club.In legatura cu roata de rezerva slim am incercat in fel si in chip sa pun roata,dar nu incape nici inlocul celor doua scaune ,eu avind sharan cu 5 locuri,am incercat cu roata normala ocupa spatiu ,roata slim la fel asa ca am facut un efort si am luat runflat de ara si de iarna numai ca a mele sunt 205/65 r16.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua .Are cineva manual pentru RNS 315 in Limba Romina si manualul masinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Nu prea este. Am fost la reprezentanta

Pe comanda 300lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bună ziua intenționez să fac un schimb de la shărănelul meu 2003 la un model 2010+ şi aş dori să ştiu dacă se pot pune la ăla de 5 locuri 7. O zi buna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A mea este cu 5 locuri si nu am vazut pe nicaieri suporti de prindere pentru al treilea rind de scaune,cred ca sunt sub mocheta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Şi cam un preț ştie cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aş ruga şi eu colegii cu sharan 2 dacă pot să.mi spuna cum e cu modificarea de la 5 la 7

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua a avut cineva probleme cu compresorul de ac.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • vdragos a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!