Jump to content

Cod casetofon / navigatie Detalii tehnice


reeves
 Share

Postare recomandată

Cauta pe site-uri de vanzari, contracost, o sa primesti codul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Olx, ebay, etc.

Sau decodat fizic

Reprezentanta

 

Cam acestea sunt toate opțiunile 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...
On 10.10.2021 at 12:33, F l o r i n a scris:

Exact...

Salut domnilor.Ma poate ajuta cineva cu aflarea codului pin la.cd-ul meu Blaupunkt.Memtionez ca l am montat pe un golf 5 si imi cere pin-ul.Va multumesc mult.IMG_20220122_143246.thumb.jpg.f899c7d6dc91015de71ad18759619880.jpgIMG_20220122_143317.thumb.jpg.7427384f6c1084d38148669c34a5fe53.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Stuparumarius

Te rog să ai mai multă grijă unde postezi. Foloseşte funcţia Search sau aruncă un ochi pe subcategoriile forumului. Postarea asta nu avea nici o legătură cu injectoarele. Răspunsul îl găseşti câteva postări mai sus. Aici pe forum nu poţi afla informaţia de care ai nevoie în acest caz

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate, nu exista programe de decodat pt vag, free. Doar contra cost la diversi furnizori sau reprezentanta

Alta varianta, desfacut unitatea,  citire eep sau procesor, in functie de model, decodat...scris, s.a.m.d

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

@F l o r i nse poate afla cu vcds codul unei navigatii originale de pe un B6? Daca nu, mi ai dat odata un link unde am platit. Mulțumesc. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu. Link pe whatsapp 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Salut! Dupa ce am scos borna de la baterie casetofonul meu a intrat in Safe mode. Stie cineva unde imi pot genera/cumpara codul de debloare? Multumesc!
 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Salut colegi! Mi-am blocat unitatea radio schimbându-mi bateria și am găsit un site web https://radiocodegenerator.com/ credeti că sunt legitime sau toate sunt înșelătorii? Și pot obține codul meu de deblocare cu numărul meu VIN sau trebuie să scot unitatea radio pentru că nu cred că am abilitățile necesare. Mulțumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Salut, ai probat? Merge? Da-mi si mie cateva detalii te rog. L-am gasit si eu pe asta (chiar in romana) dar am dubii.

Modificat de Bebeee
Fara quote la postul anterior!
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Bună tuturor. Recent mi-am schimbat bateria mașinii și cd-ul radio mi-a cerut un cod. Am verificat actele mașinii si nu am găsit codul, dar am găsit un site. Am nevoie de numărul de serie pentru a debloca. Am scos radioul și numărul de serie este: VWZ2Z2A1234567 . Intre timp , am gasit acest site? A folosit cineva acest site, pentru că nu vreau să mi iau teapa și să-mi pierd banii.. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 11/9/2023 at 8:37 PM, daniel620 said:

Bună tuturor. Recent mi-am schimbat bateria mașinii și cd-ul radio mi-a cerut un cod. Am verificat actele mașinii si nu am găsit codul, dar am găsit un site. Am nevoie de numărul de serie pentru a debloca. Am scos radioul și numărul de serie este: VWZ2Z2A1234567 . Intre timp , am gasit acest site? A folosit cineva acest site, pentru că nu vreau să mi iau teapa și să-mi pierd banii.. 

Nu, dar poti incerca. Altfel, decodat sau la reprezentanta,  tot te costa.

Atentie doar sa nu fie schimbat codul unitatii (decodari anterioare, etc) si codul furnizat din baza de date, sa nu corespunda.

Posteaza și despre ce unitate radio vorbim. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salutare tuturor 

am scos bornele de la mașină și acum îmi cere codul 

mă poate ajuta cnv vă rog cu , codul de l casetofon 

mulțumesc anticipat !!!553b7b2a-d366-451b-8fa0-93075a564fd5.thumb.jpeg.40b47c4eb00241cd5f996c81ea0e9393.jpeg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

În principiu nu poţi primi ajutor aici pe forum la problema ta, dar dacă citeşti puţin în urmă poţi afla ce variante ai.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!