Jump to content

VW Touran


Extreme

Postare recomandată

Buna am un VW Touran si sunt foarte multumit de el. Voi ce parere aveti despre acest MPV.

Link către comentariu

Felicitari.

Cred ca nu ai inteles rostul acestei arii: aici postezi informatii cat mai complete despre masina ta si poze, iar restul comenteaza... eventual.

Nu arunci o remarca in vant sa vedem ce discutii pot sa apara.

Deci, daca ai ceva concret de "impartasit", e excelent. Daca nu, topic-ul se inchide.

Modificat de s_c
Link către comentariu
  • 3 months later...

Imi pare rau, sunt la inceput si nu prea ma stiu pe acest site. Scuze!

Link către comentariu
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Salut fratie! Da-ne si noua informatii mai complete despre masina ta! Si poze eventual.

Am si eu un Touranel 1.9 TDI 105 CV, DSG , 7 locuri, navigatie mare, incalzire scaune, piele si-s supermultumit de el, in ciuda faptului ca mi-a facut niste probleme cu niste cabluri electrice intrerupte, motiv pt care a trebuit sa apelez la reprezentanta locala VW-Audi. Uite si niste poze cu masina: (sper sa ma descurc, fiind la prima postare)

Hai, s-auzim de bine!

post-18105-1195005738_thumb.jpg

post-18105-1195005770_thumb.jpg

post-18105-1195005797_thumb.jpg

Link către comentariu

@TSC sa o stapanesti sanatos si u... da ar fi trebuie sa iti faci singur un post.... poate ii schimbi culoarea :D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!