Jump to content

Passat CC - The black pearl


bubu182

Postare recomandată

Nop, deloc, am vrut doar sa mai trec si pe la reprezentanta sa mai bag o intrare pe istoric si carte service, oarecum doveditoare pentru potentiali cumparatori ca masina este ok :D  (stiu ca multi au fixuri sa vada intrari la reprezentanta etc.. am zis sa o fac si pe asta).

Si ei nu accepta piesele mele.. doar ale lor, am ales ce aveau ei mai bun.. un ulei ce este recomandat de multi din ce am observat, ramane de vazut cum se va comporta.

Link către comentariu

Ah, am inteles. Nu-i o idee rea deloc. Chiar eram curios ce te-a facut sa schimbi, asa pe ultima suta, inainte de vanzare :)).

Multa bafta la vanzare! Masina chiar e "ce trebuie" :icon_thumleft:.

Link către comentariu

Oricum trebuia sa fac revizia ca ajunsesem pe la 8500 km .. si dupa iarna eu de obicei fac revizia, in capul meu uleiul fiind "frecat" pe timp de iarna de la temperaturi negative la 100+ grade .. isi pierde din proprietati :D 
Merci frumos.

Link către comentariu
  • 3 months later...

S-a vandut, se poate inchide.

A fost si este o masina pe cinste, a strans enorm de multe amintiri, a vazut cel putin 10 capitale europene .. :D

Sper ca viitorul proprietar sa se bucure de ea cel putin la fel de mult ca mine.

Multumesc.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!