Jump to content

My ride...


andreiloghin

Postare recomandată

a venit pe vremea asta nasoala asa ca nu am foarte multe poze dar cand se face vremea frumoasa, revin

pana atunci....

Modificat de andreiloghin
Link către comentariu

scrisese Vlad pe undeva ca arata bine masina in culoarea de R32...si chiar eram curios...

superb. sa o stapanesti sanatos!! la cati mai multi km!

Link către comentariu

S-a schimbat design-ul la bara spate sau ai facut tu ceva? Prelungirea era in totalitate plastic nevopsit, la tine vad ca e partial

In rest ... sa o stapanesti sanatos si forja maxima :)

Link către comentariu

f f f misto !! sa o conduci cu placere cit mai multi km !!

culoarea este ceva ce sigur nu am mai vazut la nici un G5 GTI !!

Link către comentariu

arata superb in culoarea asta sunt deacord 100%!!

sa o stapanesti sanatos fara incidente!

Link către comentariu

Foarte frumoasa masinuta, sa ai parte de cati mai multi km fara incidente neplacute!

Am observat ca bara spate si pragurile sunt vopsite, asa a venit? Si 'mustata' este albastra?

Link către comentariu

si inca ceva, rotile sint 17' sau 18' ? daca sint 18' , ma intereseaza si pe mine ce anvelopa (marca, tip, dimensiuni) !!

Link către comentariu
18" - vezi discutiile dinainte de comanda, iar dimensiuni la fel ca tine

sa nu mi spui ca tot pirelli ca ii dau o veste proasta, sint slabe (adica se incalzesc greu, nu au aderenta, daca opresti 5 minute se racesc imediat) !! cauciucul este prea tare - model numai bun pt dacie, nu se toceste niciodata dar nici aderenta nu ai !!

Link către comentariu

Frumoasa rau. Race Blue parca ii zice la culoare, nu? sau Deep Blue, oricum superba. Vrem poze cu fatza :) Sunt curios cum arata grila .

Sa o stapanesti sanatos ! Numai bine.

Link către comentariu
sa nu mi spui ca tot pirelli ca ii dau o veste proasta, sint slabe (adica se incalzesc greu, nu au aderenta, daca opresti 5 minute se racesc imediat) !! cauciucul este prea tare - model numai bun pt dacie, nu se toceste niciodata dar nici aderenta nu ai !!

Nu cred. Pe 17" au venit cu Dunlop Sp01A (intr-adevar de gumele de pe LCR se plang si baietii de pe seatcupra.net la greu, deci nu esti singurul)

Link către comentariu

foarte frumoasa masinuta . Sa o stapanesti sanatos. Spunemi si mie bara din spate , pragurile si buza fata le-ai vopsit tu ? sau asa a venit masina ? ;)

Link către comentariu
foarte frumoasa masinuta . Sa o stapanesti sanatos. Spunemi si mie bara din spate , pragurile si buza fata le-ai vopsit tu ? sau asa a venit masina ? :D

mustata, pragurile si bara spate sunt facute dupa ce am luat-o

jantele sunt pe 18" cu cauciucuri Continental Sportcontact 2

o sa pun si poze din fata dar sa vina vremea frumoasa pt ca se schimba culoarea cand e soare afara !!!

;)

mai urmeaza modificari dar inca nu va spun ce ;)

Link către comentariu

Super frumoasa masina ;)

Sa te bucuri de ea :D

dupa prima "modificare", respectiv vopsit, arata si mai bine ;)

Modificat de Bebeee
Link către comentariu
mustata, pragurile si bara spate sunt facute dupa ce am luat-o

jantele sunt pe 18" cu cauciucuri Continental Sportcontact 2

o sa pun si poze din fata dar sa vina vremea frumoasa pt ca se schimba culoarea cand e soare afara !!!

:angry:

mai urmeaza modificari dar inca nu va spun ce :P

esti multumit de gumele astea ?

Eu am 2 pe fata si ..cam lasa de dorit. Dupa mine ,se pare ca sunt numai de uscat dupa profilul lor. Deci nu sunt de ploaie.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!