Jump to content

magazie CD seat


vladul
 Share

Postare recomandată

Salutare,

oare de unde as putea sa fac rost de o magazie de CDuri pentru un seat ibiza? Si daca stiti, cam cat costa o astfel de jucarie?

Pe site-ul Seat exista astfel de chestii dar mi se par super scumpe. Pot fi oare gasite si mai ieftine?

Vlad

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In primul rand nu merita sa pui magazie de cd-uri. E mai practic sa iti cumperi un mp3 player.

Daca tu insisti ;) si vrei neaparat: suna la 203.28.64 este nr de telefon de la depozitul porche pt seat. Suni spui ca ai ibiza si vrei sa-i pui magazie de cd-uri. Am cautat pe site la seat ca aveau produsele cu coduri(se misca mai repede persoana care iti raspunde la tel) si nu mai sunt, au facut upgrade la site :) .

Multa bafta!

Later edit: nu conteaza din ce oras esti, te duci la reprezentanta locala seat si spui ca vrei sa comanzi piesa asta. Ei la randul lor vor suna la nr de tel de mai sus si vor face comanda daca nu exista pe stoc ;) .

Modificat de X-Ecutor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

oare de unde as putea sa fac rost de o magazie de CDuri pentru un seat ibiza? Si daca stiti, cam cat costa o astfel de jucarie?

Pe site-ul Seat exista astfel de chestii dar mi se par super scumpe. Pot fi oare gasite si mai ieftine?

Vlad

Incearca si aici cd changere originale

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

SALUTARE

nou membru (ITALIA)

Magazie CD-uri, am fost si eu pentru aceeasi problema la o reprezentanta care se ocupa de asa ceva.

Singura magazie de CD, compatibila cu computerul de bord a fost

ALPINE CHM-S630 cu 6 CD-uri

MONTAJ + MAGAZIE CD = 350 euro

Mi s-a parut cam scumput, voi ce parare aveti?

FLORIN ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bine ai venit pe forum!

Mie mi se pare decent pretul mai ales daca magazia este alpine si citeste MP3-uri. Daca nu citeste atunci parerea mea e ca mai bine iti ei de banii astia un MP3 Player.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Preturile pt magazia de CD sunt prea mari pt ce ofera. Cu putina pricepere se poate adapta un CDplayer cu mp3 gen walkman sau se poate inlocui sistemul original dar se pierde legatura cu computerul de bord.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...

Salut.Imi puteti spune va rog unde ar trebui sa se afle aceasta magazie de cd?Am un seat ibiza 2001 cu clima.M-am uitat in spate si are mufa de la magazie conectata da nu vad unde ar putea duce.Oare unde s-ar afla aceasta magazie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

salut. unde este amplasata magazia de cd-uri la un seat ibiza din 2000?? ms anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!