Jump to content

VW Polo


Bebeee

Postare recomandată

am si eu o buburuza ca a ta..sper k pe viitor o sa o modific si eu k tine:D:D multzi km fara probleme iti doresc! :Driver: :Driver: :icon_thumright:

Link către comentariu
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bebeee

    29

  • wts

    5

  • Michael_9N

    4

  • danny_alk

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

vroiam sa te intreb despre jante...a trebuit sa modifici ceva in talon?Sau la suspensie?Nu ating cauciucurile aripa sau altceva? ca din cate stiu ai pus 205/45/16.Ai facut vreo modificare?Ms anticipat! :lol:

Link către comentariu

le am trecut si in talon si am si arcuri sport, masina e foarte rigida si nu atinge niciunde :lol:

Mersi la fel :lol:

eu sper sa nu mai fac asa multi kilometrii ca e de vanzare :lol:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am parasit brandul VW, dar am ramas in VAG :icon_thumright:

Polo inca nu s-a vandut, dar sper ca ma va parasi.. Nu de alta dar am dat comandat saptamana asta pt un Seat Leon Cupra care va veni in aprox 4 luni :vaidecapulmeu: Atunci o sa deschid un nou topic :D

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

Salut!As dori si eu sa stiu de unde ai luat ploapele ca as dori si eu sa imi pun la un Polo!Multumesc anticipat!:)

Link către comentariu

am cautat pe net importator Kamei in Romania. Si acolo gasesti nr de telefon si se rezolva :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 1 month later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!