Jump to content

VW Polo


Bebeee

Postare recomandată

La inceput ai specificat ca ai in dotare la masina computer de bord dar intr-o poza a bordului facuta noaptea acesta nu se vede .. sau .... cum e ca nu inteleg!

Lamureste-ma si pe mine (astept un Polo) pt. ca daca Computerul de bord pe Polo este cum apare la tine in poza (adica invizibil, sau eu stiu in ce colt ascuns) eu .... :banghead: .. imi place foarte mult bordul de VW cu Computerul de Bord si m-am si obisnuit cu el (tatal meu are o Bora)!

Modificat de dani2kn
Link către comentariu
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bebeee

    29

  • wts

    5

  • Michael_9N

    4

  • danny_alk

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

computerul de bord se vede sub turometru in prima poza.

ceea ce vroiai tu (maxi dot) este disponibil pt Polo doar daca iti comandai sistemul de navigatie MCD

Link către comentariu

cum ti-ai prins numarul de inmatriculare din fata ?este interesant si as dori sa il prind si eu la fel.

Link către comentariu

sunt 2 metode. Una dintre ele ii folosita de mine: dai 4 gauri in numar si il prinzi cu suruburi sau il lipesti, asa cum a facut Michael :)

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

Frumoasa masina sa o conduci cu placere.De ce iti trebuie detector radar la 64 cp?I-ai pus cip?

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

sany00171wp8.th.jpg

sany00161aj4.th.jpg

inca 2 poze :D

Deja nu mai am rabdare dupa jante :P asa ca ma consolez cu un dvd double din :">

Link către comentariu

Poti sa-mi spui te rog ( sau PM ) ce fel de xenon ti-ai pus ? Si chiar nu te tenteaza un chiptuning , caci pe mine ma tot roade acest gand de la o vreme :offtopic:

In rest ... :D

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

foarte tare buburuza..iti doresc multi kilometrii fara incidente

pacat ca motorasul este un pic cam mic

nu te`ai gandit sa ii pui un filtru de aer sport?ca am vazut pe un site dyno cu polo 1.2 si avea doar 56 cp din 64,iar dupa montarea filtrului avea 67

Modificat de Cristy30
Link către comentariu

Multumesc frumos. Hehe, uita-te mai sus cu 2 posturi :P deocamdata am filtru K&N de cutie :P poate mai tarziu, conic

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

foarte draguta! sa o stapanesti sanatos!

ma mira totusi consumul, stiu pe cineva care are una la fel si in consuma 12 in oras.

Link către comentariu

Frumusica masinuta ! Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi kilometri :P

Felicitari si pentru perseverenta de a-i intregi dotarile !

Link către comentariu
  • 1 month later...

Am uitat de pedalele "TT" style :lol: Vine frumos pe masina. 10x to homeboy :lol:

Link către comentariu
  • Administrator

Foarte frumoasa...FELICITARI !!!

In viitor sa incerci sa schimbi si farurile cu unele GTI, cred ca ar arata mai bine langa emblema neagra mat.

Multa bafta !

Link către comentariu
  • 11 months later...

Dupa o lunga perioada de timp imi reactualizez si eu topicul :o

Sa fac o recapitulare cu ce are masina:

-arcuri H&R -35mm

-jante MAK 7J 16 cu 205.45.16

-evacuare custom Dogtuning

-kit exterior Blue Motion

-pleoape Kamei

-xenon 8000k faza scurta si proiectoare

-subwoofer Alpine Type R 500w RMS cu amplificator Alpine MRP 850, condensator, etc..

Nu mai imi aduc aminte de altceva nou :)

si niste poze :)

polo1ii9.th.jpg

polo2kv2.th.jpg

polo3do4.th.jpg

polo4jg1.th.jpg

Link către comentariu

Salut !

Frumoasa masina, trebuie sa recunosc !

Iti doresc muuulti km FARA probleme.

Tocmai am dat comanda pt un Polo aceeasi culoare :( si imi plac f mult "pleoapele" tale si kitul "blue motion"

Poti sa-mi spui si mie de unde le-ai comandat?

mersi

Link către comentariu

Multumesc :))

Pleoapele sunt Kamei, si le gasesti la dealerul Kamei din tara. Sunt de plastic si costa in jur de 2 mil lei.

Kitul include prelungire fata, prelungire spate si praguri de plastic si este original VW, el fiind montat pe Polo Blue Motion standard. Il poti comanda la orice dealer VW si costa in jur de 800 ron nevopsit,

Link către comentariu

Super masina. Sa ai grija de ea si la cat mai multi kilometrii fara incidente. Felicitari si pentru modificarile aduse :))

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!