Jump to content

Lumini bord Bora


rudolf.s
 Share

Postare recomandată

As vrea sa-mi schimb lumina din albastru in alb. Sunt niste leduri SMD care ar trebui schimbate. A mai facut cineva asa ceva? Unde? Am gasit o firma care face dar nu stiu daca sunt de incredere.

Cam asa ar trebui sa arate:

tachoweiss0051jd.jpg

nachtweiss0101rd.jpg

klimaweiss0011ym.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca rezolvi sa le schimbi..si nu ai ce sa faci cu cele originale de pe masina da'mi un semn si ne intelegem cumva:) altceva....http://www.zexstar.com/indexStart.php incearca si aici ca ei se ocupau cu asa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Am schimbat luminile. Arata bestial. Inca nu am avut ocazia sa fac poze dar sper sa le postez in curand.

Lucrarea s-a efectuat la Garajul ZEXSTAR. Super baieti, :) lucrare profi pret bun (160 ron) pentru schimbat lumini albastre in alb.

Urmeaza pozele.

:D

Modificat de rudolf.s
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam cat a durat toata operatiunea? Nu ai pierdut garantia la partea electrica a masini daca ai schimbat ledurile?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai masina mea e din 2002 si e adusa de mine din Germania. Nu prea mai am garantie. :D

Operatiunea a durat cateva ore (2-3), nu mai tin minte exact.

(Sorin si Dani)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai masina mea e din 2002 si e adusa de mine din Germania. Nu prea mai am garantie. :vaidecapulmeu:

Operatiunea a durat cateva ore (2-3), nu mai tin minte exact.

(Sorin si Dani)

te laudai cu niste poze....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...
vasilesatumare

imi puteti va rog spune ce tip de leduri ati folosit? schimbarea era plug and play, sau trebuia lipit cele albe in locul celor albastre cu ciocanul de lipit?\

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!