Jump to content

Tuning Octavia 2


BLUE ONE
 Share

Postare recomandată

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gabriel

    16

  • BLUE ONE

    12

  • sonyscorpion

    10

  • B_U_T

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Misto!

:( de ce scrii cu majuscule? (cu cine te certi?)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Parerea voastra baieti,este intradevar o masina pe care o poti prepara marfa.Au reusito de data asta.Se poate face chiar un tuning frumos pe modelul asta(BERLINA NU BREAK)

Misto!

:( de ce scrii cu majuscule? (cu cine te certi?)

ok gata nu fi suparat. <este super nu>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

kit-urile le am acasa mai trebuie decat sa le vopsesc si montajul ma omoara ca nu am garaj sa tin masina la o anumita temperatura.ploapele si eleronul se lipesc si trebuie sa se usuce solutia aia ca sa se fixeze bine,astept sa se incalzeasca :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Simpla facuta! In afara de roti, nu e nimic spectaculos! Oricum, cred ca acest kit e destul de ieftin, pana in 400E, fara jante!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Idei am tata, dar bani si rabdare imi trebuie sa iasa ceva de calitate.Jantele astea le voi pune

sau astea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Prima parca este mai frumoasa si mai aerisita

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vrei ceva spectaculos

Momentan sunt trei tuneri care realizeaza kit-uri pentru octavia2 MILOTEC MATTIG SI MS DESIGN.INTRA PE www.skodatuning.ro si vezi preturile acolo la kit-uri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am niste bari tari ce ziceti

Trebuie sa ai o masina mai aparte sa te diferentiezi de ceilalti,dar ca sa ai asa ceva trebuie sa ai si putin gust.De exemplu partea frontala

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

:D in seara asta ai pus doua topicuri ambele cu majuscule titlu si mesaj. Ai un warining. Citeste regulamentul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta este un spoiler super tare si las cumpara daca as avea de unde dar ramane de vazut ce se poate face

Astept ideile voastre si daca gasiti ceva interesant pe net atasati aici,trebuie sa dezvolt-am acest topic merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as vrea si eu sa ii pun pleoape si nici nu sunt scumpe (vreo 600.000 lei vechi parca), insa nu strica din vizibilitate, din raza de bataie a farului? ma gandesc ca sunt facute cu cap, insa cred ca au o mica influneta asupra luminozitatii.

Modificat de audi_fan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu influenteaza cu nimic vizibilitatea,cu atit mai mult iti propulseaza luminozitatea in partea necesara directiei de mers pret milotec 180ron cu tva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am pleoape de la autostyl si sunt m,ai ieftine luate de la skodatuning.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta este un spoiler super tare si las cumpara daca as avea de unde dar ramane de vazut ce se poate face

Astept ideile voastre si daca gasiti ceva interesant pe net atasati aici,trebuie sa dezvolt-am acest topic merci

Asta ar fi buna, vine zapada acum, te bagi cu juma de norma la primarie la deszapezire.Parerea mea, renunta la astfel de spoilere joase, Sau daca ai bani, pune-ti , dar le vei lovi inevitabil

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) si eu vreau calendar skoda 2006 si o bluza trico` SKODA :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tricouri au sigur la dealer si au si calendare dar pt ei cred sunt facute multe la noi, tricou cu skoda motorsport au am vazut la 45ron 450 mii lei vechi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut la 45ron 450 mii lei vechi

Cine da 450000 lei pe un tricou? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

am si eu una tunata cred eu dragut eu octavia 1.

o2 cum ziceti voi tre sa imi ajunga in 3 saptamani si o voi face la fel.

ceva ideii de stopuri dragute pentru ea ca nu am gasit nimic???vreau ceva de genul cum e la asta mai vechie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!