Jump to content

curatare butoane actionare geamuri Polo 6N


dan_b11
 Share

Postare recomandată

Acum ceva timp am hotarat sa desfac si sa curat butoanele ce actioneaza geamurile electrice la VW Polo 6n deoarece mergeau doar cand vroiau ele :)

am facut si cateva poze pe care cine e interesat le gaseste aici(nu am gasit alta metoda de a le pune, fiind cam mari):

http://s512.photobucket.com/user/danutbungardean/library/curatare%20butoane%20Polo

 

Daca nu am postat unde trebuie rog moderatorii sa mute acest post.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stii cumva ce semnifica fiecare fir din mufa de la butonul de geam electric?trebuie sa inversez 2 fire dar nu stiu care,ca in loc sa mi urce ,geamul imi coboara si invers!

Modificat de 2ran
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stii cumva ce semnifica fiecare fir din mufa de la butonul de geam electric?trebuie sa inversez 2 fire dar nu stiu care,ca in loc sa mi urce ,geamul imi coboara si invers!

La ce masina? la ce usa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!