Jump to content

Altea FR


Dreleon
 Share

Postare recomandată

cam duri baietii. nu o iarta deloc

Cine? Nationalistii de ingleji? :D Aia nu iarta nimic din "afara".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le-au placut Golf V GTI si Bugatti Veyron, nu inteleg ce au avut cu Altea :D. Oricum noi stim mai bine ce poate:)

Modificat de DemenTZial
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am citi azi in top gearul romanesc articolul si zice c-am de bine...

e scris de costin giurgea si in afara faptului ca nu i-a placut a fost maciuca schimbatorului... in rest motorul ,cutia si suspensia sunt laudate!

cu cei de la top gear bg m-am obisnuit sa se ia de toate masinile...mai ales cele nemtesti!sunt cele mai proaste d-aia cumpara ei mai multe bmw-uri ca nemtii:))!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Candva englezii erau in topul industriei auto mondiale, la mare concurenta cu nemtii. Hai sa vedem cum stau acum: aston e la ford; jag e tot la ford. land rover e ... bineinteles la ford. Rover e la gunoi. Mini e la bmw. La fel si rols. Bentley e la vw. Tvr e la rusi. Vauxhal n-a fost niciodata al lor fiind bineinteles tot nemteasca.

Se asteapta asadar cineva ca englezoii sa iubeasca masinile nemtesti?! Nici intr-o mie de ani! Sunt frustrati! Si pt ca nu prea pot da in greii nemtilor se razbuna pe seat. Asta imi aminteste de ala care a luat batatie de la bula si ca sa se razbune l-a batut pe frate-su.

Lasa-i sa faca spume! Eu cred ca peste 10 ani seat va fi departe. Mai vorbim. :)

Modificat de altea
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) :D :P AM ras copios la faza cu Retardo aka reporterul roman care nu stia ce inseamna FR.

Mai Retardo este cine l-a trimis acolo.... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Apropos de "reporteri". Acu' vreo luna vad pe b1 tv o emisiune auto in care un tip prezenta 3-ul de la bmw. Se aseaza gagiu' la volan si incepe sa butoneze i-drivul si ne zice calm: sunt 4 meniuri clima, audio, navi si entertainment adica ... intretinere!!!!!

Nu pot sa cred ca toti papagalii ajung mari reporteri auto. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca te referi la reportajul facut pe plaja, acel tip nu e reporter ci pilot or something.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La ala se refera, am observat si eu chestia cu idrive, care e simpla dar a zis ca el butoneaza clasic de la butonale de pe bord. Tipul e pilot in CNR, dar nu am auzit de el, dar nu e vina lui ca e colo, ci vina e a celui ce l-a pus acolo. Ce munca si asta, sa testezi tot ce apare nou :banghead:, mi-ar placea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:offtopic: :P :P :blink:

Desi OT

Mi-am adus si eu aminte de desteptul ala cu "intretinerea", a fost chiar in emisiunea cu vwforum!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D ala pilotul e un retardat. Ca mie personal nu-mi place asta, asta neagra nu da bine. Frate, lasa pe altul sa decida asta, tu prezinta masina. Cand a intrat in meniu cauta sa faca ceva si nu gasea. Pai tu inainte nu te documentezi fratioare, te duci ca vaca la TV?

Am auzit lucruri bune de Altea Fr totusi.... Si in automotorsisport parca scria de ea. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

pentru cei care nu mai au rabdare, e o altea fr in parcarea Porsche Romania Importator. Arata foarte bine, iar jantele sunt minunate!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!