Jump to content

Vw Passat B5


myhay93

Postare recomandată

Asa am sa fac, cred ca luna viitoare o inscriu, sper sa fiu gata cu reviziile pana atunci! :D

Link către comentariu

Super placutele si Brembo - poate ai vreun motor de 2,8 v6 si noi nu stim  :D  cat au ajuns ? 

Link către comentariu

O sa fiu Dane. :D

 

Cateva poze de azi, dupa o spalare bine meritata!  :beer:

 

post-124383-0-28922400-1392575416_thumb.post-124383-0-79623800-1392575420_thumb.post-124383-0-46709200-1392575425_thumb.post-124383-0-36434400-1392575429_thumb.

 

 

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

In primul rand,fiind nou pe forum,va salut pe toti si va urez toate cele bune ! 

Colegu myhay,sa ai grija de passat si el grija de tine ! Multi km fara probleme,incidente sau amenzi  :lol:  Asteptam inmatricularea,sa vedem ce "nume" ii dai  :icon_bounce:

Link către comentariu

Lucian, mersi si bine ai venit pe forum. Mai dureaza putin pana la inmatriculare, si eu astept sa vad ce "nume" ii dau  :lol:

Link către comentariu

Nu o las Florine, pana la sfarsitul lunii martie sper sa fie gata cu tot :D

Link către comentariu

2 poze de azi  :D  inainte de ploaie  :dry:

post-124383-0-67644900-1393781228_thumb.post-124383-0-52878800-1393781234_thumb.

 

 

Link către comentariu

Mereu am avut o slabiciune pesntru acest model de Passat. In opinia mea este cel mai frumos si este o masina din perioada in care chiar se faceau masini sa reziste. Imi amintesc ca acum vreo 7 ani cand eram la facultate am condus un asemenea Passat al unui coleg care avea permisul suspendat si trebuia sa ajung de la Timisoara la Caransebes. Daca iti voi spune ca mi-a placut mai mult cum mergea acel Passat din '99 comparativ cu Beetle-ul meu din 2007 poate vei spune ca exagerez. Drumuri bune si ai grija de ea. In general aceasta masina a fost una din cele mai bune de pe piata acum vreo 15 ani, cand era in oferta VW! :)

Link către comentariu

Multumesc Calin, ce pot sa zic este ca si mie imi place modelul si chiar sunt multumit de masina asta, daca era berlina poate imi placea mai mult dar e bine si asa, imi pot face treaba cu ea linistit.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

A venit si folia  :icon_thumleft:

yFgBDph.jpg

hzGMxNp.jpg

iAGPZQJ.jpg

S-a pus praful pe ea dupa ce am spalat-o  :dry:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!