Jump to content

Bare portbagaj Octavia 2 la pret rezonabil


Hubertus
 Share

Postare recomandată

Salutare,

 

Unde gasesc si eu bare de portbagaj pentru O2? Chiar si second hand. Dar sa nu coste 100+ EUR ca mi se pare aiurea.

 

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vazusem ceva la norauto dar nu mai stiu pretul. Oricum, pentru O1 au fost pe la 170  lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut !

Am avut eu Auto Maxi , frantuzesti la 250 ron , dar nu recomand . Fluierau rau , mi-a cazut un butuc de la o bara , dupa 2 luni le-am vandut . Mai bine dai 100 e + dar iei ceva ca lumea . Stii vorba aia : " Suntem prea saraci pentru lucruri ieftine si proaste ! " 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

 

Unde gasesc si eu bare de portbagaj pentru O2? Chiar si second hand. Dar sa nu coste 100+ EUR ca mi se pare aiurea.

 

Multumesc!

Are un amic niste bare ATERA reglabile,dar nu stiu sigur daca se potrivesc,masoara distanta daca vrei!

post-46793-0-21885100-1391435372_thumb.j

post-46793-0-47358200-1391435379_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dupa ce am negociat un set oem sh la 400 lei, am avut alta treaba cu banii aia si am aminat achizitia; cind m-am decis, mesterii nu le mai aveau.

 

asa ca m-am tocmit cu un mos vreo 2 luni, duminica de duminica la piata de masini :lol:

el statea cu ele, eu nu ii dadeam cit voia si pina la urma ne-am inteles la pret bun pt amindoi:d

e putin probabil sa le gasesti in banii astia pe net. mai ales ca sint oem si costa cit costa la reprezentanta (aprox 800 lei)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Un amic are barele longitudinale cumparate pentru skoda 2 break dar spune ca nu are prinderea pe masina..Se poate asa ceva?A cumparat masina fara acele bare..Aveti vreo poza cu zona unde se prind barele?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trebuie date gauri in plafon si prinse niste piulite pe interior.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!