Jump to content

Kit Reparatie Roti In Loc De Rezerva


big danny
 Share

Postare recomandată

poate sa imi spuna cineva ceva despre kitul de reparatie roti -pana....un cartea de prezentare spune ca incepand de la treadline Toate masinile au un chit de reparatie in caz de pana ...compresor ...etc ....unde sunt aceste jucarii ...sau iar e o vrajeala de aburit copiii.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai kitul asta e standard, dar daca iti iei roata de rezerva nu il mai ai...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

am si eu o intrebare logica, as spune eu, daca e standard si roata de rezerva o platesc separat, de ce sa nu il mai am?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Corect ar fi fost sa fie un asterisc in lista de optionale cu mentiunea respectiva, asa ca sa fim informati. La fel si treaba cu cruise control de care au facut tam tam ca va fi pe noul Passat, ca se poate seta distanta de franare, care nici macar acum nu exista.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Referitor la kitul asta de reparat roti - e cam aiurea, mie mi s-a stricat compresorul incercand sa umflu o roata - s-a rupt un brat de "plastic" din el si gata. Am luat altul de la Selgros, si grija mare.... plasticul care ar trbui sa apese ventill din roata e prea scurt (la mine cel putin) si nu apasa ventilul - deci nu pot umfla roata. O sa trec la traditionala roata de rezerva :lol: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!