Jump to content

Golf MK5- 2004-BKC


deenman

Postare recomandată

Eu zic de usa spate stanga, imi pare alta nuanta, nu de cele din fata 

Modificat de Adriannnnn
Link către comentariu

Pai din moment ce usa stanga fata si aripa sunt vopsite normal ca e alta nuanta, e vorba de lac nou vs lac vechi matuit si inchis la culoare din cauza razelor soarelui,  in plus uita-te ce lumina era pe cer cand s-au facut pozele, am poze mai vechi, uita-te si la alea, pe alta lumina, mareste poza.

 

70aohg.jpg

Modificat de deenman
Link către comentariu

Ce suport e ala de telefon? L-ai prins cumva in fanta unde intra cd-ul? :o:)):)) 

Link către comentariu

exact, se demonteaza si se monteaza usor, am telefon de 6.5 inch cam cat un aparat multimedia, pt navigatie.

Link către comentariu

Masina nu se mai afla in posesia mea, s-a vandut. II urez drumuri bune noului proprietar. Se poate inchide topicul, o sa-l dau linkul noului proprietar si daca doreste el sa continue sa o faca aici. 

Pt carcotasi, s-a vandut cu 312.000 km in bord, la pretul de 4400E.

 

Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!