Jump to content

Probleme frane MK2 GTI KR


NICK27
 Share

Postare recomandată

Salut baieti am si eu un gti kr cu abs si nu ii dau de cap cu franele tin foarte jos mai exact doar o roata pe fata si mai mult una pe dreapta spate si asta in poadea si nu prea ma ma descurc am incercat sa o aerisesc si degeba  pe fata stanga nu-mi vine lichid dect foarte putin am dat conductele jos le-am sufalt sunt ok dar degeba nu se intareste pedala astept posesori sau cei ce au avut de aface cu blocu acela de abs ,am luat si un chit de reparati am demontat blocu dar nu prea se potriveste mare lucru asa ca l-am pus la loc si e aceiasi poveste sitemu de franre este cu 3 conducte doa fata si una spate nu este in x astept ajutoru vostru multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai in afara ca nu este postat unde trebuie (trebuia la tehnic), cel mai probabil ai pompa defecta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scuze acum am vazut ma grabeam poate un moderator sa mute topicu ?va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!