Jump to content

Audi A3 Sportback 2.0TFSI


golfix

Postare recomandată

S-au mai asezat putin,in prima poza din parcare de la Judecatorie era inca pe eibach PRO KIT, pe restul este cu eibach sportline.

post-8814-0-49939900-1425540809_thumb.jp

post-8814-0-48949800-1425540816_thumb.jp

post-8814-0-82049800-1425540821_thumb.jp

post-8814-0-17049300-1425540826_thumb.jp

post-8814-0-15484100-1425540831_thumb.jp

Link către comentariu

s-a asezat frumos :) arata bine, bravo ! :)

Modificat de s3r61u
Link către comentariu

Foarte frumoasa, sa te bucuri de ea fara evenimente neplacute.

Link către comentariu

Ca si look ar mai fi mers macar 1 cm mai jos fata-spate,asta insemna reglabila. Insa pentru acel cm pierzi confort f mult. Dar na...stii vorba centimetru care face diferenta :))

Link către comentariu

Dar de ce nu cauti o reglabila si pe duritate si ai rezolvat problema. Cu arcuri esti limitat, pe cand cu reglabila poti sa faci ce vrei.

Link către comentariu

Am mers cu reglabila pe duritate,setata pe cea mai confirtabila pozitie si tot era foarte dura :)  Comprimisul perfect sunt eibachurile astea,iti si coboara masina,ai si parte de un condus confortabil :)

Link către comentariu

A mea nu stiu cum e setata. insa mi se pare la fel de comfortabila ca cea stock.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Nu am mai scris de ceva vreme, masina merge foarte bine in continuare,nu prea am mai mers foarte mult in ultima perioada,am fost destul de ocupat. 114.000 km in prezent,urmatoarea luna va sta pe bara ca am ramas " Pietont" :))   

 

Sunt multumit de alegerea factuta cu eibach-urile sportline, drop-ul nu este la fel de mare ca la reglabila insa tinuta de drum este excelenta.

Link către comentariu

Daca ai luat decizia cu arcurile macar 5% datorita mie, ma declar foarte multumit :)

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Trist este ca nu pentru viteza :)) ci pentru nerespectarea semnalelor agentului de politie, ak " cap de creta":)

Link către comentariu

Te-a urmarit ala..nu prea am auzit asa ceva pana acum. Aia e, faci miscare ca tot a venit primavara! :D

Link către comentariu

Probabil un nou abuz al militienilor comunisti de la noi din tara. Daca ai martori si timp ar fi bine sa ii actionezi in instanta ( asta in cazul in care te simti nevinovat). In afara de SWAG ( care nu este de gasit niciunde) ce cam follower recomanzi? stiu ca ai schimbat mai multe

Link către comentariu

Nu a fost abuz, eu am facut spre stanga,desi el ma ghida inainte :) m-a urmarit pe jos,a alergat dupa mine cateva sute de metrii,era o zona aglomerata altfel nu ma prindea :)) 

Legat de cam follower,in afara de Swag recomand OEM,este acelasi produs.

Link către comentariu

Eu doar INA sau OEM am gasit..cel OEM cu 50% mai scump decat INA 

Link către comentariu

Banuiesc ca faza cu permisul s-a intamplat sambata cand a fost orasul plin de politie si directionau ei traficul dupa bunul plac. Trist momentul, dar bine macar ca nu te-a incadrat la 90 de zile

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Inca 17 zile si revin pe strazi :)) E greu tare sa nu poti merge cu masina,mai ales seara/noaptea cand te apuca cheful de fuga :(

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!