Jump to content

A4 Avant - rosu


Iacob
 Share

Postare recomandată

Am achizitionat de curand un A4 Avant tdi, 116 cai, 2001,masina imi place la nebunie dar, este rosie, ce as putea sa-i fac sa mai domolesc "focul", s-o fac mai "masculina" ca sa zic asa? :beerchug:

Am vazut ca voi va pricepeti la tot felul de chestii...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

rosu este o culoare frumoasa iar daca stii cum sa o prepari o sa te uimeasca rezultatul -jante de A8-S8 -(cele cu multe spite) -cauciucuri cu talon mic 55-45 (desi la noi 45 e cam "subtire")-ornamentele de pe plafon gri metal(argintiu).Folii pe geamuri (toate lateralele ACEEASI folie) -foloseste o folie mai deschisa -neagra total da urat cu rosu ----iar daca nici dupa asta nu te multumeste -cumpara un Kit (bara fata -spate +tobe).Succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce e drept rosu e o culoare foarte frumoasa si in acelasi timp foarte agresiva. Inteleg ca vreti sa ii dati o nota masculina masinii dar acum trebuie sa va ganditi si la buget, ca idei sunt multe.

Cateva idei :

- RS4 Look , si anume : body-kit RS4 , jante RS4 si oglinzi RS4. Modelul din 2001 desigur.

quattro25years024tt.jpg

- de asemnea la o culoare rosie merg niste jante negre pe 17-18" impreuna cu o suspensie de -50mm.

Acum nu stiu ce vreti d-voastra sa inspire masina atunci cand veniti cu ea. Parerea mea e ca daca vreti sa fie mai agresiva trebuie coborata un pic + niste jante adecvate.

Modificat de DemenTZial
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Subscriu la ce a spus DemenTZial. Jante pe 17 RS4 sau S-Line, si un kit S-Line. In ordinea asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentrusfaturi, voi tine seama de ele.

dar am sa plictisesc cu o alta intrebare: pe masina am un radio-casetofon Chorus, pot sa instalez o magazie de CD-uri? unde? ce? cat? multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!