Jump to content

Chei brute cu emblema vw


alyn_xwt
 Share

Postare recomandată

salutare tuturor si imi cer scuze daca mai exista vreun topic asemanator.

ideea e ca m-ar interesa o cheie (sau 2) brute cu emblema vw, atat pentru golful din dotare cat si pentru passat.

eu nu am gasit pana acum si cele tip briceag nu sunt potrivite totusi pentru masinile noastre (parerea mea, nu imi sariti in cap).

daca cineva stie ceva sau are asa ceva il rog sa posteze aici ca poate exista multe persoane interesate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe mine ma intereseaza modelul simplu cu emblema de vw nu tip briceag.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu o am pe asta, daca te ajuta o sa intreb cat costa de multiplicat in Brasov.

 

post-38681-0-26369800-1377953486_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu o am pe asta, daca te ajuta o sa intreb cat costa de multiplicat in Brasov.

chiar te rog daca se poate asa cu tot cu emblema ar fi super. ca asa cheie simpla am gasit si eu sa multiplic dar nu mai are nici un farmec.

astept sa imi zici cat si unde ca ajung destul de des in brasov.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

legat de problema cheilor, pentru cei care doresc chei originale de vw (cu emblema, tot ce trebuie, ca cele originale, nu tip briceag), in Brasov, la magazinul star(pe centrul vechi, fostul magazin universal) la parter este un baiat care face chei si are si de volkswagen. pe mine ma costat astazi o cheie de golf mk3 cu tot cu cip si cu scrisul cipului (si cheia functioneaza, am venit de la Brasov la Targoviste cu ea) 160 ron totul. In Targoviste mi s-a cerut 500ron si cheia era tip briceag si din punctul meu de vedere daca nu a avut asa ceva de fabrica nu se pune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De care VW? Golf II, Golf III, etc.? Din cate vad in poza ta, ai un Golf III. Lamureste-ne!

Eu caut de Golf II, OEM, nu facatauri.

Modificat de visan catalin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!