Jump to content

Cordoba 1.4 16v 100cp


LifeDrive
 Share

Postare recomandată

Salut am un cordoba de 1.4 16v cu 100cp si ma intereseaza pareri despre motorizare de la posesori sau nu.Masina am cumparat-o noua de la PoRo acum 2 luni si pana acum totul e ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Search search search :(

Ia arunca un ochi pe aici:

1.4 16V (75 / 100 CP)

Aliniere distributie 1.4 16V

E posibil sa mai existe si alte topic-uri asa ca iti recomand sa cauti si mai departe (motorul s-a pus si pe Fabia si pe Polo :D )

Din moment ce ai masina de noua si in plus are decat 2 luni vezi-ti de condus, nu vad de ce ai avea probleme cu ea (dar e bine sa fii informat).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Search search search :D

Ia arunca un ochi pe aici:

1.4 16V (75 / 100 CP)

Aliniere distributie 1.4 16V

E posibil sa mai existe si alte topic-uri asa ca iti recomand sa cauti si mai departe (motorul s-a pus si pe Fabia si pe Polo :P )

Din moment ce ai masina de noua si in plus are decat 2 luni vezi-ti de condus, nu vad de ce ai avea probleme cu ea (dar e bine sa fii informat).

ok am inteles! nu ma referea la probleme ci in general la impresii! stiu ca s-a montat si pe vw si fabia dar ma interesau impresiile cu seat-ul.

Modificat de LifeDrive
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!