Jump to content

Cu ce cauciucuri vine echipat Passatul 4motion?


valioeru
 Share

Postare recomandată

Salutare tuturor ...am comandat un passat 2.0 tdi 140 cp 4 motion confortline plus ceva dotari...trebuie sa mi se faca livrarea saptamana viitoare si ma intrebam...avand in vedere ca e 4motion ce fel de anvelope va avea in standard....de vara sau all seasons si oare vor fi tot bridgestone? stie cineva....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am luat un hl cu jante aliaj usor si spunea mecanicul ca are all seasons ....mai zicea ceva ca numai la jante tabla mai vin cu de vara sau iarna ....

ce marca sunt ma uit si iti spun mai tarziu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru fiecare stoc de masini care iese din fabrica, se face o licitatie pentru echiparea masinilor cu anvelope. Deci nu se stie niciodata ce anvelope va avea masina. Tipul de anvelope nu variaza in functie de tractiunea masinii, vorbind de limuzine. Se poate opta insa pe lista de optionale pentru anvelope all-seasons.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

are jante milwakee sau cam asa`ceva inclusiv rezerva...nu stiu insa daca conteaza...va mutumesc oricum pentru raspunsurile prompte

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Raspund tot eu, ca ieri l-am luat si m-am lamurit>

Bridgestone Turanza cu eventuale litere dublate..scuzati..emotia

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!