Jump to content

Grila radiator aftermarket


jag
 Share

Postare recomandată

vreau sa cumpar grila radiator, iar aftermarket(la jumatate de pret) toti imi spun ca vine cu gaura pe mijloc in locul siglei "S". este adevarat ca doar asa se poate cumpara aftermarket, cu gaura in mijloc?

Modificat de jag
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mihai.Nechifor

Exista si badge less, fara semn, de tuning, dar cam toate AM astea de duzina si ieftine se aseaza foarte prost

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

am vazut pe google ca exista si "sport" fara badge dar nu stiu unde ar fi comanda pt asta. 

toata lumea mi-a spus ca asa vine, cu gaura in mijloc.

sper sa intre cum trebuie in bara, asta ar mai lipsi.  :mellow:

 

iar la dezmembrari n-am gasit pe unde am sunat.

Modificat de jag
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

gata, am luat aftermarket, nu se vede chiar gaura, ci ca ceva intuncos. :) are acele 3 firisoare de plastic care taie sigla cromata S, deci nu da impresia chiar de gol acolo. s-a potrivit, am luat fara rama cromata, e una de plastic care misca putin daca pui mana pe ea dar nederanjant.

sper sa n-o mai fure si asa. i-am prins urechiusele de sus, deci daca o zmulge iar ii rupe urechile, chit ca nu pare ceva greu. problema e cine le cumpara pe urma fara ele de la acesti hoti.

 

S-ul pare ca se pune prin spatele ei si se prinde in acele firioare de platic de pe mijloc.

 

pare mai sport acum, asta e, hotz tuning.  :mellow:

 

 

sa-mi fac griji ca intra mai mult praf la motor/filtru fara S care mai obstructiona aerul?

Modificat de jag
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

mai bine imbraci S-ul in folie :D negru , alb , rosu ... etc ... depinde ce merge cu masina

 

parerea mea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ca sa intre mai putin praf? estetic e ok si asa, pare mai hoata.:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!