Jump to content

oglinzi A4


gabriel
 Share

Postare recomandată

ma intereseaza daca stie cineva sigur daca modelul de audi A4 din 99 are aceleasi oglinzi cu unul din 2001 stiu ca sunt una mica si una mare dar sunt la fel?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stie nimeni daca e ceva schimbat la oglinzile din 99 pana in 2001 la audi A4?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vorbesti de stanga-mare, dreapta-mica raspunsul este DA, sunt la fel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze pt OT..Stie cineva care este rostul oglinzii mai mici pe dreapta (sau stanga in Marea Britanie)???? :(

Modificat de negoctav
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu sunt curios in leg cu rostul oglinzii mai mici pe dreapta (cum stai in masina). Am vazut ca e prezenta si la Bora si parca si la anumite modele de Passat. Una din explicatie ar putea fi ca , cea din stanga are si unghiul mort.Alta explicatie nu mi`a venit in minte. Scuze de Off-Topic !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma intereseaza daca sunt la fel la forma pt ca vreu sa imi cumpar nister capace cromate pt ea si asta e din 2001 si acolo la firma respectiva sunt cica pana in 99 ca doar alea se potrivesc dar au zis sa ma interesez pt ca s-ar putea sa fie la fel

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E mai delicat pe nevazute. Chiar in 2001 a fost face lift-ul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!