Jump to content

panou climatizare


amircea
 Share

Postare recomandată

Salutare tuturor,

Stie cineva unde este becul care lumineaza cele doua butoane ,de recirculare aer si AC din imagine,cind sunt pe pozitia ON?

Am cautat si din pacate nu imi dau seama unde sunt.

 

Multumesc

 

post-471-0-84140000-1366995783_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hm... pai au fost aprinse pana acum? Si a mea face figuri cu iluminarea de la ponoul de la AC. Cate-odata trebuie sa ii dau cate un  "capac" peste butoane ca sa se aprinda. Oricum, normal ar fi sa fie in spatele butoanelor. Ai dat jos si nu ai vazut nimic?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sigur se aprindea cind era actionat butonul.Cind sunt aprinse luminile la bord se aprind si ele ,iar cind se actioneaza li se schimba culoare ,parca din verbe in alb.Acuma se aprind odata cu luminile de la bord dar cind le actionez ,pauza.Am scos panoul afara si si nu gasesc becul.Poate e cumva cu ceva prisma de lumina,dar nu imi dau seama.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate e in buton ca si la cel de degivrare luneta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu vreau sa fiu rau ,dar daca te oboseai s dai un search pe tema asta ai fi gasit sigur topicul in care se explica unde este acel beculet... este sigur unul ca am citit mai demult dar nu am rabdare sa il caut eu pt tine acum :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mr VW ,vreau sa te informez ca am cautat,probabil ca nu destuld de bine daca nu l-am gasit.Nu vreau sa fiu rau , dar sigur o sa il rezolv, cu sau fara ajutorul tau.

Multumesc

O zi buna

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Problema rezolvata.

 

Daca cineva are nevoie de ajutor, sa posteze si ii dau indicatii.

 

O zi buna tuturor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era postata de mult rezolvarea, dar daca nu cauti ......

Sent from my  using Tapatalk.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!