Jump to content

AUDI...combi sau limuzina?


SRV-JM
 Share

Postare recomandată

Cind ziceam de "iar exagerez" era pentru ca exagerasem prima data legat de portbagaj si de dimensiunile lui si nu legat de nevasta si de dorintele ei. Cu siguranta un combi nu va fi la fel de sportiv ca o limo Audi si cu multa siguranta va spun ca in curbe partea posterioara va fugi mai lejer. Acum nu trebuie sa fim "Gica contra" tot timpul. Puteti sprijini combi dar nu prin aceste 2 argumente. In rest cu siguranta ca e modelul mai practic si pentru un tip ca mine care are una- doua firme mici-mijlocii de condus pe bune (adica nu dom' director sa traiasca la birou sa imbatrineasca ...).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tocmai am vazut ieri un S4 Avant albastru absolut superb, deci sportivitatea nu cred ca este o problema la Avant..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

MDA.......da........da........S4.........da.Ce poate fi mai frumos?

O masina combi tunata?

Spatiu+tuning.Sa mergi cu familia la un drum lung,si la intrebarea "juniorilor":Am ajuns deja? sa zici sec DE MULT!!

S4 TDI..........da.....da.........si iarasi da.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MDA.......da........da........S4.........da.Ce poate fi mai frumos?

O masina combi tunata?

Spatiu+tuning.Sa mergi cu familia la un drum lung,si la intrebarea "juniorilor":Am ajuns deja? sa zici sec DE MULT!!

S4 TDI..........da.....da.........si iarasi da.

Ce sa fie mai frumos..... RS4 :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu din ce cauza, dar break-urile sunt mai scumpe la achizitionare si mai ieftine la revanzare... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt mai scumpe la achizitionare pt. ca variantele break apar intotdeauna dupa varianta in 3 volume. Mai tarziu = alte investitii, alt proiect, de-aia iese mai scump. La revanzare sunt mai ieftine pt. ca se cumpara mai putin. Asa si e, mie nu imi plac break-urile :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intrebare este combi sau limuzina.Nu daca tie iti plac ori ba brecurile....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La masinile astea noi (A4 A6 limo / avant) nu mai poti comenta nimic de stabilitate in curbe. Masina sta lipita de asfalt indiferent ce faci cu ea. La Drive-test-ul organizat de PoRo pe aeroporturile din mai multe localitati din tara am avut ocazia sa testez A4 limo, A6 limo si avant, A8. In momentul in care faci slalom la viteza mai mare nici nu iti dai seama daca e avant sau limo masina in care esti. Nu se simte diferenta mai deloc. Poate daca esti sofer de dacie ti se pare ca o ia razna masina, dar e numai o parere. Eu sunt de parere ca sunt la fel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!