Jump to content

My Polo


DANNY VW

Postare recomandată

Iata si mititelul meu de 1.4 litri si 75 caluti!!!Pana in momentul de fata am doar 6624 km desi are 2 ani masinuta,o menajez cat pot de mult,dar imi mai scapa piciorul cate o data in ea si imi cam "inghite" benzina!!! :rolleyes:

pozapolo1mk.jpg

pozapolo15ic.jpg

pozapolo29xl.jpg

Modificat de DANNY VW
Link către comentariu
  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zorro Classic

    44

  • DANNY VW

    43

  • negoctav

    35

  • Michael_9N

    18

Iata si mititelul meu de 1.4 litri si 75 caluti!!!Pana in momentul de fata am doar 6624 km desi are 2 ani masinuta,o menajez cat pot de mult,dar imi mai scapa piciorul cate o data in ea si imi cam "inghite" benzina!!! :rolleyes:

my brother :)

a mea e de 3 ani jumate si am 96 mii km. si eu tin foarte mult la ea

IMG_1285nr.jpg

IMG_1282nr.jpg

jante.jpg

Link către comentariu

Si Michael a atins o viteza frumoasa de 185km/h cu micutul,eu inca nu m-am indurat mai mult de 160!!! :rolleyes:

Link către comentariu

Una din interior ziua si una noaptea!Scuzati calitatea celei de-a doua!!! :D Era frig si cam tremuram!! :D

s37001214cc.jpg

s37001333yi.jpg

Link către comentariu

Salut!

uite si masinuta mea...Acum are 22500 km,folie neagra omologata pe spate (luneta si cele lat spate)..Am dat jos siglele cu polo si tdi...cam atat deocamdata.

In viitor urmaresc sa iau stopuri clare, am vorbit deja cu Voinea si o sa imi fac remapare,iar in primavara jante pe 16 " cu anvelope 205/45 r 16.Apoi om vedea noi...

Aaaa,cel mai mult am mers cu ea cu 185 km/h (pe bord).Cred ca mai "lua" 2-3 km maximum.Totul s-a intamplat pe vreo 6-7 km cu plecarea de pe loc...

Link către comentariu

Welcome to the club!!!

Pana acum:

-one Red POLO

-one Blue POLO

-one Silver POLO

Who knows what's next!!! :D

Link către comentariu
black polo..al meu???

<{POST_SNAPBACK}>

E negru?Poze,poze..... :ph34r:

Hai sa dezvoltam si noi topicul asta sa ne laudam cu tartaretele noastre....

Link către comentariu

Pana acum 5 "barzauni",haideti restul!!!Zorro,hai cu Classic-ul ca esti taticul nostru ca ai portbagaj mai mare!!! :P

Link către comentariu
Pana acum 5 "barzauni",haideti restul!!!Zorro,hai cu Classic-ul ca esti taticul nostru ca ai portbagaj mai mare!!! :)

<{POST_SNAPBACK}>

Danny,cum ar arata masinutza ta cu asa ceva?Vreo 160 eur perechea...

Pe rosu,negru si argintiu....la mine clar argintiul...

Link către comentariu
Imi place la nebunie cum arata Polo Classic.

http://www.polo9n.com/images/gastpolo1666g.jpg

http://www.polo9n.com/images/gastpolo1664g.jpg

Ce posibilitati am sa imi cumpar masina asta, pentru ca pe site la vw.ro sau la dealeri in oferte nu apare... :)

<{POST_SNAPBACK}>

pozele alea sunt cu polo 9N. iar la noi in ro nu se importa asa ceva, am vazut doar o singura masina in bucuresti berlina.

Link către comentariu

Ca tot s-a vorbit de POLO 9N Classic!!Uitati aici dupa ce tanjesc eu!!! :) :)

gastpolo1774g1sp.jpg

gastpolo1777g2uc.jpg

gastpolo1775g3ay.jpg

gastpolo1845g6it.jpg

Link către comentariu

O sa vina si Zorro "tatiku'" cu portbagaj mare si minte creatza..

Ieri a fost cel mai chinuit Classic din lume (nu urlati la mine, am comis-o, asta e...): am pus in ea, cu banchetele rabatate, 600 KG de gresie (sase sute), adica 30 de pachete de gresie a cate 20 kg

Link către comentariu

Ce v-o place clasicul,nu stiu?Vreti portbagaj mare..aveti gaini,capre,oi sau....pt un tanar un polo in 3 usi e bestial.Eventual si cu bacheta spate scoasa si un mare cub inauntru cu 4 subwoofere de 15"... :)

Clasicul pt polo este exact ca Symbolul pt Clio...daca ai familie,merge,altfel...

Unul dragutz tare care se preteaza si in Romania e Polo Fun cu roti pe 17",scuturi de metal si protectii la pietre,etc.Ala e intr-adevar frumos. Daca vreti www.volkswagen.de

Link către comentariu

Apropo ... de polo ... cum se poate face Bad Boy Look ... unde si cam cat costa ? Ma refer la Polo 6N2 unde capota are o decupare deasupra emblemei.

Link către comentariu
O sa vina si Zorro "tatiku'" cu portbagaj mare si minte creatza..

Ieri a fost cel mai chinuit Classic din lume (nu urlati la mine, am comis-o, asta e...): am pus in ea, cu banchetele rabatate, 600 KG de gresie (sase sute), adica 30 de pachete de gresie a cate 20 kg

<{POST_SNAPBACK}>

Daddy your home!!! :) :) :D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!