Jump to content

DONATII


Vizitator
 Share

Postare recomandată

13 Todesengel

Sigur avem lucruri care ne prisosesc si care i-si pot gasi o intrebuintare in "ograda"celorlalti. De asemeni,putem face in asa fel incit sa ajutam oameni carora momentan situatia materiala ii cam "incurca"sa achizitioneze lucruri care pt.alti nu mai au nici o intrebuintare.Indraznesc deci sa deschid acest topic(exista similare pe multe alte forumuri) in speranta ca ne putem ajuta intre noi.

Incep eu !

stiu ca nu e sezonul ( :ceuameni: ),dar tot o sa vina si iarna. DONEZ lemne pt.foc.Nu stiu sa aproximez in metri cubi,dar este vorba de o gramada aproximativ 2mx2mx2m,lemne de esenta tare in majoritate,provenienta mobila veche.(adica putere calorica ridicata). Pt.cine le vrea,locatia este in Cotroceni,P-ta Operei,chiar linga cladirea Opera Center. Trebuie sa vina cu o duba sau ceva de genul asta. Nr.meu de telefon 0721658700

Daca cumva mai exista vreun topic de genul asta,i-mi cer scuze si rog un administrator al forumului sa-l lipeasca la locul cuvenit.

Modificat de 13 Todesengel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte frumos gestul!!! Omul gospodar ..........isi aduna lemne din timp :ceuameni: . Subscriu la necesitatea unui astfel de topic, mai ales ca majoritatea forumistilor aircooled nu este (majoritatea) zgarcita! :biggrin:

Donez si eu un bloc motor din acela cu picior pt dinam cu tot cu arbore cotit si ceva tije, culbutori si alte matze, cred ca este de 1200. Sorin a spus ca s-ar putea sa fie de oval!

Modificat de pirvu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

blocul la mine.

am oval. :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OK Chiar ai noroc ca maine trec prin Slobozia!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

au ajuns!!! multumesc inca o data si pe aceasta cale

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

donez ceva piese pentru bus...la om care chiar are nepoie de ele..sunt mai multe..dar pentru inceput iun set de parasolare si un volan!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

are inscripti in romana.as prefera sa fie ridicat din cluj sau curierat,is suparat pe posta ro. am asteptat 2 sap. dupa un ramburs.

post-24256-1276035347_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Donez 2 amortizoare fata SACHS de pe masina mea. Mentionez ca am rulat cu ele 20.000 km.

Le-am schimbat deoarece a trebuit sa schimb amortizoarele de pe spate cu Kayaba si deci am schimbat si fata.

Cine imi da primul un PM sunt ale lui - sa le stapaneasca sanatos si cati mai multi km.

De preferat ar fi ca noul proprietar sa fie din Bucuresti deoarece nu am timp sa alerg.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OK scuze ca nu am raspuns dar acum am venit din concediu

Amortizoarele merg catre Borisake, deoarece a fost primul care mi-a trimis mesaj

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti multumesc si aici. Vorbim la telefon.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Donez 4 jante cu cauciucuri pe 155, prindere 4x130, cauciucurile mai merg inca, sunt tubeless, mai au carne pe ele, jantele au fost vopsite cu alb dar sunt pe alocuri ruginite. Pt un back up oricum merg. Nu am poze pt ca sunt in boxa pe sub niste lucruri. Scapati ma de ele ca ocupa loc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le vreau eu. Am incercat sa-ti trimit un PM, dar ai casuta plina de mesaje.

Imi trebuie un set de roti (si jante ) ... Merci mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Donez un monitor CRT Eizo T67, 20". Monitorul merge destul de bine, insa principalul dezavantaj este marimea(are vreo 30kg). Ma gandeam ca poate il vrea cineva pentru supraveghere video, pentru ca are si 4 intrari BNC. Suporta rezolutie inalta. Daca se anunta cineva poate sa-mi dea un semnal la 0727.327.357. Astept cateva zile dupa care ii fac vant.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

monitorul s-a dat.

Modificat de psyco
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
13 Todesengel

Am gasit acest anunt pe un site de licitatii . Intr-o perioada in care guvernantii de rahat ai acestei tari sint gata sa voteze o lege menita sa curme viata unor finte nevinovate spre satisfactia multor semi-imbecili frigizi care vad un potential pericol in fiecare caine fara stapin ,doresc sa postez acest anunt . Daca cineva doreste sa faca un pustiu de bine pt. acest suflet,il rog sa ma contacteze telefonic pt.a licita in numele lui pt.datele de contact al celui de unde poate fi luata Maia . Sa stiti ca nu e asa greu sa ai grija de un catel,iar iubirea sincera care ti-o ofera la schimb ,atunci cind constientizezi intensitatea ei este o recompensa ce depaseste multe lucruri rivnite intens in viata. O spun in calitate de persoana care a adoptat citeva animale . Nr.meu de telefon este 0721658700 . Urmeaza un"paste" de pe okazii.ro

""

Maia este o catelusa de talie medie, tare cuminte, afectuoasa dar si foarte timida si sfioasa. Cu toate astea, un om (daca il putem numi asa) a considerat ca poate sa o chinuiasca pentru propriul lui amuzament. Asa ca a legat-o strans de gat (cu un lant sau cu o sfoara) si i-a smuls toate gherutele, de la toate cele 4 labute. Ca urmare a acestui gest inuman, catelusa a fost tratata. Mai mult, din cauza ca a fost legata strans la gat, acum nu poate inghiti sau bea normal. Va dura ceva vreme sa se repuna pe picioare, insa odata ce se va face bine, catelusa nu va mai putea fi returnata pe strada. Este un loc mult prea periculos si traumatizant pentru ea si poate da in continuare peste acel

post-1438-0-91476200-1301691185_thumb.jp

Modificat de 13 Todesengel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

donez y-ul din spatele bordului de t2 prin care vine aerul in bord. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar daca sunt off-topic, stie cineva cine este acel stapan, sau chestie, ca numai om nu este?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aripi spate, capota spate, bari de typ3 TL pre 69!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Donez un scaun de mexicana

post-10511-0-81811200-1304511143_thumb.j

post-10511-0-15631600-1304511148_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!