Jump to content

Golf 5 1,6 GT Sport


mimih

Postare recomandată

Daca citeam mai devreme,ti-o dadeam eu gratis...daca o mai vrei,call me.

Brgds

Pai daca o ai si nu iti trebuie....si vrei sa o donezi, o primesc fara discutii! Te sun deseara? Multumesc!

Link către comentariu

Multumesc inca odata userului vali_devill pentru donatie!

Am si montat emblema pe grila fata!

Tot respectul!

 

Urmeaza sa vina ornamentul de plastic de la bord, clips volan GT, suportul pentru ochelari si...emblema de rezerva:)...am apucat sa o comand!

Dupa  ce trecem pe la spalatorie avem din nou sedinta foto!

post-115910-0-58665600-1365615360_thumb.

post-115910-0-19500900-1365615379_thumb.

post-115910-0-73940900-1365615590_thumb.

Modificat de mimih
Link către comentariu

Vine ca turnata,zici ca e de acolo.bravo,sa ai grija de masina!

Brgds

Link către comentariu

Azi a venit si ornamentul de la bord....destul de scump pentru dimensiunile lui dar....c`est la vie! Desigur, fiind original se portiveste perfect in peisaj!

Urmeaza suportul de ochelari si clema volan ( inca studiez cum se demonteaza de pe volan, banuiesc ca trebuie sa scot capacul airbag si pe acolo iese).

post-115910-0-32097400-1365703146_thumb.

post-115910-0-42203300-1365703161_thumb.

Link către comentariu

Se scoate airbag-ul volanului si apoi se declipseaza de pe volan ornamentul. Volan la 90 de grade stanga, se declipseaza din spatele volanului cu o surubelnita clema airbag-ului, apoi dreapta la 90 de grade acelasi lucru si iese airbag-ul.

Modificat de stevendor
Link către comentariu

Trebuie luata borna de la baterie sau e suficient sa nu fie cheia in contact?

Link către comentariu

E vorba despre clipsul argintiu de pe volan? daca da, se scoate tragand de el, nu e nevoie sa dai jos capacul airbagului.

Link către comentariu

Clipsurile de pe volan ies si se pun cu airbagul pus fara nici o treaba.

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu
E vorba despre clipsul argintiu de pe volan? daca da, se scoate tragand de el, nu e nevoie sa dai jos capacul airbagului.

Da, de el e vorba. Ar fi trebuit sa fiu mai explicit. In prezent e unul simplu ( nu e volan multifunctional) si o sa il schimb cu unul GT.

Link către comentariu

Multumesc! Am observat ca se misca daca insist. Pana la urma e doar un ornament :)

Link către comentariu

De ce am impresia ca sunt foarte scumpe?:))...azi am intrebat doar de switch-ul portbagaj si mi-a stricat ziua:))

Desigur, mi-ar placea sa-i pun dar... depinde si de pret!

Link către comentariu

Sunt in jur de 500 ron la reprezentanta.

Pentru alte piese exista autokarma sau colegi precum Gabivvx, tucudean, wolksman,etc.

Modificat de cogdao
Link către comentariu

A...nu e mult! O sa iau in considerare sfatul! Ma gandesc sa schimb nenorocitul de rcd 210 cu ceva mai bun intai de toate...acumulez capital:)), plus ca m-as prezenta la Tess sa imi schimbe distributia...

Link către comentariu

Uuuuuuuuu, Sienna :D

Nu vrei un RCD 510? :D Deja pregatit pentru o eventuala camera de marsarier

Link către comentariu

Ma gandeam la un RNS 510.

Nu sunt inca hotarat.

Trimite- mi cateva poze si fa-mi un pret.

Link către comentariu

Ma gandeam la un RNS 510. Nu sunt inca hotarat. Trimite- mi cateva poze si fa-mi un pret.

Am vazut pozele in topic-ul tau...si pretul! (in procesare....)

Link către comentariu

Ma gandeam la un RNS 510. Nu sunt inca hotarat.

Putem sa ne vedem pe undeva sa vezi si RCD-ul si RNS-ul, poate te ajuta sa iei o decizie... :)
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!