Jump to content

Swap faruri


cidul
 Share

Postare recomandată

salut,

aveti cunostinta daca farul mare de mk2 se potriveste la mk1? am un set de faruri mari de mk2 si vreau sa le pun pe mk1 si nu cunosc compatibilitatea asa ca orice ajutor este binevenit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

elel ca si diametru sunt la fel; poti sa il pui daca il scoti de pe rama metalica de mk2 si il pui pe cea de mk1, acum depinde ce faruri ai, la hella sunt la fel dar la bosch sunt declalate suruburile de fixare, cel putin de problema asta m-am lovit eu :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc de raspuns, am sa folosesc partea metalica de suport de la mk1, eventual cu modificarile de prindere de rigoare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt estetic si functionale (in limita functionalitatii unui far) ca si noi dar nu stiu daca voi lua 80-90% din pretul unora noi; cu toate astea daca e cineva amator......

post-8692-0-99695600-1361655224_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As fi interesat de farurile acestea daca le vinzi :) ai un pm de la mine.

Modificat de Halogen
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!