Jump to content

Probleme la directie


copsin
 Share

Postare recomandată

Sunt momente cand nu mai functioneaza pompa servo, rotirea volanului fiind foarte greu de realizat. In plus, se aude un ciripit foarte deranjant, insotit de un tremur al volanului. Intrebarea mea este daca trebuie schimbata pompa servo, sau doar cureaua?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am patit si eu sa imi scartaie cureaua in special cand ploua si ajunge apa la ea.

Am intins-o bine si acuma totul e ok.

Si daca e sa o schimbi e ieftina si se schimba usor.

Din ce spui tu cam asta cred ca e problema.Normal daca e dusa pompa ar trebui sa se manifeste tot timpul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Din pacate, este pompa servo, trebuie sa o schimb. Am gasit pompe la 6,6 milioane, reconditionate. Am inteles ca una noua costa peste 20 mil, este adevarat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o pompa de servo reconditionata la un fabricant de renume,nu in garaj,e foarte buna.beneficiezi de garantie ca si la una noua.eu iti recomand spidan.neaparat la inlocuirea pompei,lichid de servo fresh :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pretul de 6,6 milioane este potrivit pentru o pompa reconditionata spidan? Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Una reconditionata la 180 euro, hai sa admitem, insa una noua la peste 500 euro in nici un caz. Parerea mea!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!